امکان اخذ نوبت معاینه فنی خودرو در سامانه تهران من

مدیر عامل ستاد معاینه فنی خودروهای تهران از امکان اخذ نوبت معاینه فنی خودروهای تهران در سامانه تهران من خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری جوان خودرو

حسین مقدم مدیر عامل ستاد معاینه فنی خودروهای تهران گفت: در پوشش کلیه مراکز معاینه فنی شهر تهران این ستاد نسبت به بروزرسانی و امکان اخذ نوبت معاینه فنی از طریق سامانه تهران من با استفاده از دانش تخصصی سازمان فاوا شهرداری تهران اقدام کرده و شهروندان می توانند به سهولت نسبت به تعیین وقت درمرکز مورد نظر و پرداخت هزینه معاینه فنی با موجودی شارژ شده در کیف پول شهروندی اقدام کنند.

وی افزود: ‌دسترسی به این سامانه هم به صورت مستقل از طریق تهران من my.tehran.ir و هم از طریق سایت ستاد معاینه فنی خودروهای تهران inspection. tehran .ir امکان پذیر است.

سامانه تهران من

مدیر عامل ستاد معاینه فنی خودروهای تهران در خصوص وضعیت مراجعات به مراکز معاینه فنی گفت: در حال حاضر روزانه پنج هزار و 500 دستگاه خودرو به مراکز معاینه فنی شهر تهران مراجعه کرده و وضعیت مراجعات و توزیع آن در شرایط عادی قرار دارد و تقریبا کلیه مراکز فاقد صف انتظار هستند.

وی اظهار کرد: به شهروندان توصیه می شود با توجه به انکه خودروهای تولید داخل سال 95 از سال آینده مشمول معاینه فنی خواهند شد هر چه سریعتر جهت اخذ معاینه فنی خودروی خود اقدام کنند و مراجعه به مراکز را به انتهای امسال و یا ابتدای سال آینده موکول نکنند.

مقدم با گرامیداشت ایام الله دهه مبارک فجر افزود:‌ به مناسبت گرامیداشت این ایام با رویکرد اهمیت انجام معاینه فنی در کاهش آلودگی هوا، حمایت از رانندگان محترم تاکسی و تشویق و ترغیب ایشان به استفاده از خدمات مراکز معاینه فنی شهر تهران با تدبیر معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران و مشارکت ستاد معاینه فنی و سازمان تاکسیرانی در تامین هزینه های آن، مراجعه اول معاینه فنی تاکسی ها در این ایام در کلیه مراکز معاینه فنی شهر تهران به استثناء واحد های سیار معاینه فنی به صورت رایگان انجام می شود و رانندگان دارای پروانه تاکسیرانی معتبر می توانند از این خدمات ویژه در این ایام استفاده کنند.

به گفته وی، طرح رایگان از 29 دی ماه آغاز شده که با توجه به استقبال خوب رانندگان تاکسی و افزایش مراجعات تاکسی به مراکز معاینه فنی اجرای این طرح تا 22 بهمن ماه تمدید شده که البته تاکید می شود در ایام سال نیز معاینه فنی خودروهای تاکسی با تخفیف 50 درصدی انجام می شود، همچنین جهت تسهیل در ارایه خدمات به رانندگان و به حداقل رساندن زمان معطلی، این خودروها در سه مرکز منتخب الغدیر، شقایق و چمران به صورت ویژه در خارج از نوبت پذیرش می شوند و همچنین یک خط مختص این خودروها در این ایام پیش بینی شده است.

انتهای پیام/

جریمه موتورسیکلت های فاقد معاینه فنی

موتورسیکلت های فاقد معاینه فنی باید جریمه شوند

ترخیص موتورسیکلت‌های توقیفی به شرط انجام « معاینه فنی »

سال گذشته کمتر از 400 هزار دستگاه خودرو معاینه فنی برتر گرفته اند

نرخ معاینه فنی خودرو افزایش می یابد؟

ایساکو تعمیرگاه تخصصی بهنام کرمان موتور آمیکو مدیران خودرو

نظر شما !!