مدیران خودرو حامی 22 دومین لیگ رنکینگ کشوری اسنوکر

بیست و دومین دوره رنکینگ اسنوکر آقایان با حمایت شرکت مدیران خودرو از 21 بهمن ماه 1399 آغاز و به مدت 3 روز ادامه می یابد.

به گزارش پایگاه خبری جوان خودرو

بیست و دومین دوره رنکینگ اسنوکر آقایان از 21 بهمن ماه 1399 آغاز و به مدت 3 روز ادامه می یابد.

32 قهرمان برتر آسیا و جهان در این مسابقه شرکت می کنند و شرکت مدیران خودرو تنها اسپانسر رسمی این مسابقه است.

رشته بیلیارد از قدیم الایام در کشورمان مورد توجه جوانان بود اما در سال های بعد از پیروزی انقلاب با توجه به محدودیتهای پیش آمده مدتی ممنوع شد اما مجددا بعد از پیوستن فدراسیون بیلیارد و بولینگ جمهوری اسلامی ایران به کنفدراسیون آسیای در سال 1380به رسمیت شناخته شد.

با رسمیت یافتن مجدد این رشته در کشور که با استقبال جوانان علاقه مند نیز همراه بود همواره سئوال دستیابی جوانان مستعد کشورمان به جوایز معتبر جهانی مورد سوال و انتظار مسئولان بود.

اما تیم های حاضر در مسابقات در سال های اخیر در رشته های بیلیارد موفق به کسب عناوین و افتخارات متعددی درسطوح مختلف جهانی و بین المللی شدند.

گزارش خودرو

به طوری که مقام کشورمان در رنکینگ فدراسیون جهانی از رتبه چهل و نهم به رتبه دوم صعود کرده است که بیانگر پشرفت سریع این رشته ورزشی در بین اقشار مختلف خصوصا جوانان است.

کسب عنوان قهرمانی جهانی در رشته اسنوکر (چهار دوره) و کسب نایب رئیسی فدراسیون جهانی و کنفدراسیون آسیایی و همچنین کسب بیش از 97 مدال در رشته های اسنوکر و بیلیارد نشانگر توسعه و رشد این ورزش است.

شرکت مدیران خودرو به عنوان حامی و اسپانسر همیشگی ورزش و جوانان که حمایت از ورزشکاران مدال آور المپیک ریو را نیز در کارنامه دارد این بار هم در بیست و دومین رنکینگ کشوری اسنوکر با حضور 32 نفر برتر کشوری که از قهرمانان آسیا و جهان مانند سعید ابولسانی و امیر سرخوش و علی روشنی کیا هستند نیز حضور فعالی دارد.

این مسابقات از تاریخ 21 تا 24 بهمن ماه در محل آکادمی بیلیارد فدراسیون واقع در مجموعه ورزشی انقلاب برگزار می شود و در شبکه های ورزش و رسانه های فدراسیون به صورت زنده پخش خواهد شد.

همچنین لازم به ذکر است علاقه مندان میتوانند به اخبار و تصاویر این لیگ جذاب در صفحه اینستاگرامی مدیران خودرو به آدرس @official.mvmمراجعه فرمایید.

انتهای پیام/

ماشین اولی ها! / بهترین گزینه‌ها برای خرید نخستین خودرو ایرانی

پنجه در پنجه!/ جک S5 بخریم یا چری تیگو5 ؟

امکان بازدید خودرو ایکس 55 در نمایندگی های منتخب شرکت مدیران خودرو

عرضه محصولات مدیران خودرو با شرایط فروش ویژه

ایساکو تعمیرگاه تخصصی بهنام آمیکو مدیران خودرو کرمان موتور>

نظر شما !!