پایگاه خبری رسمی خودرو و صنایع وابسته
شماره مجوز ۸۲۱۸۶ از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی

باقری قائم مقام سایپا

عرضه خودرو بدون قرعه کشی محتمل است

قائم مقام گروه خودروسازی سایپا با اشاره به احتمال حذف سیستم قرعه کشی خودرو گفت: اگر تعداد متقاضیان از تعداد خودروهای عرضه شده کمتر باشد، برای تحویل آن خودرو قرعه‌کشی برگزار نمی‌شود. به گزارش پایگاه خبری جوان خودرو مجید باقری قائم مقام مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا گفت: اگر در مرحله ثبت نام، تعداد متقاضیان از […]

سبحان قالیباف
یکشنبه - ۲۶ بهمن ۱۳۹۹

قائم مقام گروه خودروسازی سایپا با اشاره به احتمال حذف سیستم قرعه کشی خودرو گفت: اگر تعداد متقاضیان از تعداد خودروهای عرضه شده کمتر باشد، برای تحویل آن خودرو قرعه‌کشی برگزار نمی‌شود.

به گزارش پایگاه خبری جوان خودرو

مجید باقری قائم مقام مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا گفت: اگر در مرحله ثبت نام، تعداد متقاضیان از تعداد خودرو‌های عرضه شده در آن مرحله کمتر باشد، برای تحویل آن خودرو قرعه‌کشی برگزار نمی‌شود.

وی افزود: در مراسم قرعه‌کشی هفته قبل محصولات سایپا، برای خودروی سایپا 151 به علت کمتر بودن تقاضا در مقایسه با میزان عرضه این خودرو، قرعه‌کشی برگزار نشد و صاحبان خودروی سایپا 151 بدون قرعه‌کشی شناخته شدند.

باقری گفت: در هفته‌های گذشته برای خودروی نیسان هم به علت پایین بودن تقاضا در مقایسه با میزان عرضه، این خودرو بدون قرعه‌کشی به مشتریان اختصاص یافت.

انتهای پیام/ منبع: صدا و سیما

آخرین قیمت خودروهای داخلی در بازار

قیمت انواع مدل های پراید در بازار

آزادسازی قیمت خودرو در صورت افزایش تولید تاثیر مثبت دارد

واردات که تعطیل شد، حداقل قیمت خودروها را آزاد کنید!/ خودروساز مجبور به زیان می شود و کسی پاسخگو نیست!

نیاز سالانه بازار خودرو چقدر است؟

قیمت کوییک پلاس اتوماتیک مشخص شد

دیدگاه خود را بنویسید

کیوسک مطبوعاتی