سايپا با وجود سخت ترين تحريم به دستاوردهاي خوبي در تنوع محصول دست يافته است/ شاهين، نقطه قوت سايپا محسوب مي شود

عضو كميسيون صنايع و معادن مجلس شورای اسلامی گفت: براي حل مشكلات و رفع موانع پيش روي صنعت خودرو، مجلس عزم خود را جزم و سعي كرده با احصاء مشكلاتي كه بخش قابل توجهي ناشي از سخت ترين تحريم ها است اين صنعت اشتغالزا را حمايت كند.

به گزارش پایگاه خبری جوان خودرو

يوسف داودي در بازديد از مركز تحقيقات و نوآوري سايپا و با تاكيد بر حمايت از صنعت خودرو، تصريح كرد: با توجه به ضرورت حمايت از صنعت داخلي و نقش اجتماعي و اقتصادي قابل توجهي كه خودروسازان در كشور دارند، مجلس در تلاش است تا با ريل گذاري مناسب، شرايطي را فراهم كند تا مشكلات شركت هاي خودروسازي حل شود.

وي با تقدير از عملكرد سايپا در توليد خودروهاي جديد و توقف توليد پرايد، گفت: باعث افتخار صنعت خودروسازي كشور است كه گروه سايپا توانسته در سخت ترين تحريم ها و مشكلات اقتصادي متعدد در مسير پيشرفت و توسعه قرار گيرد و به دستاوردهاي خوبي برسد.

نماینده مردم سراب در مجلس با اشاره به توليد خودروي شاهين خاطرنشان كرد: شاهین خودروي جديد سايپا كه به تكنولوژي هاي روز مجهز است مي تواند بازار خودرو را متحول كند و به نياز مردم پاسخ دهد؛ در اين ميان مي توان گفت كه خودروي شاهين نقطه قوت سايپا محسوب مي شود.

وي با بيان اينكه افزايش توليد خودرو و ساخت محصولات متنوع در سايپا حاصل درايت و تلاش مديريت ارشد و همكاران متخصص اين خودروساز برتر است، تصريح كرد: با توجه به تنوع محصولي كه در سايپا دنبال مي شود، تلاش براي ارتقاء سطح رضايتمندي مشتريان ضرورت دارد.

عضو كميسيون صنايع و معادن مجلس گفت: موضوع ديگري كه گروه خودروسازي سايپا انجام داده و تاثير آن به خوبي در بازار قابل مشاهده است، كاهش معوقات به مشتريان است، اين مجموعه در كنار فعاليت هاي توسعه اي توانسته تاخيرهاي گذشته را جبران كند.

وي با بيان اينكه مجلس در كنار صنعت خودرو است و از مجموعه اي چون سايپا كه مي خواهد در راستاي اهداف ترسيم شده در توسعه محصول و افزايش سطح رضايت مردم گام بردارد حمايت مي كند، خاطرنشان كرد: با توجه به دستاوردها و عملكرد قابل قبول گروه سايپا قطعا در آينده اي نزديك شاهد رشد اقتصادي و رقابت با خودروسازان خارجي در امر كيفيت و صادرات محصول خواهيم بود.

عضو كميسيون صنايع و معادن مجلس، نقش خودروسازان در اشتغالزايي را بارز دانست و گفت: هدف مجلس از حمايت صنعت خودروسازي ايجاد رضايت مردم است.

انتهای پیام/

تولید “آریا” و”شاهین” موفقیت در صنعت خودرو است

اعمال نقطه نظرات نمايندگان مجلس در مسير توليد و توسعه محصول سايپا/ ضرورت حذف دست اندازها و گلوگاه هاي صنعت خودرو

حمايت كميسيون صنايع و معادن مجلس از طرح‌هاي توسعه اي سايپا

سایپا هنوز خودرویی به آفریقا صادر نکرده است/ انتشار تغییرات کارگاهی توسط شرکت آفریقایی به نام سایپا یک بداخلاقی رسانه‌ای است

اولین کراس اوور از مگاپلت‌فرم ایرانی وارد خط تولید شد/ ثبت رکورد کمترین فاصله زمانی از رونمایی تا ورود به خط تولید به نام سایپا آریا

ایساکو تعمیرگاه تخصصی بهنام کرمان موتور آمیکو مدیران خودرو

نظر شما !!