“وترانو” محصول جدید ایران دوچرخ به مرحله تولید رسید

وترانو جدیدترین محصول شرکت ایران دوچرخ تولید و عرضه انبوه آن با مدل سال 1400 به بازار آغازشده است.

به گزارش پایگاه خبری جوان خودرو

این  محصول جدید شرکت ایران دوچرخ در کلاس اسکوترکلاسیک، با طراحی زیبا می باشد که به مرحله تولید و عرضه رسیده است.

در میان تمام موتورسیکلت‌های متنوع موجود در بازار، طرح وسپای ایتالیایی یا تیپ اسکوتر بسیارمعروف شده و سبک و سیاق خاص خودرا دارد. وترانو ایران دوچرخ که در کلاس اسکوتر کلاسیک  قرار دارد،  طراحی زیبا،انحنای بدنه، برخورداری از رنگ های شاد و جذاب،رینگ اسپرت، چراغ ال ایی دی، صفحه کیلومتر دیجیتال زیبا با طرح کلاسیک وسپا، از ویژگی‌ها ظاهری این موتور سیکلت به شمار میآید که باعث می شود  تا نظر ها رابه خود جلب کند. وترانو دارای بدنه‌ای از جنس ABS و محکم و انجین 150 سی سی انژکتوری کاملمی باشد که تمام تست های آزمایشگاهی، عملیاتی و میدانی را با موفقیت گذرانده است.

صدای کم اگزوز، عدم لرزش در حرکت ومصرف سوخت پایین با مقدار 5/2 لیتر در یکصد کیلومترپیمایش و حجم باک بنزین 5 لیتری ازویژگیهای این موتور به شمار می آید. کیفیت قطعات به‌کاررفته در موتورسیکلت، حالت قرارگیری پشت فرمان، فرم صندلی و راحتی راکب وترک نشین با طراحی مناسب و زیبای جا پایی ها و فضای زیر زین نیز باید از مهم‌ترین دغدغه مصرف کننده باشد که این موتور سیکلتاز آن برخوردار است. همچنین ارگونومی ساخت و طراحی آن بصورتی انجام شده است که افراد مختلف با هر قد و قامتی در هنگامنشستن در وضعیت کاملا مناسبی قرار می‌گیرند. ازاین رو راحتی سواری یا همان خوش رکاب بودن در وترانو قابل مشاهده است.

این موتور سیکلت اتوماتیک، با وزن 102 کیلو گرم به سیستم سوخت رسان انژکتوری مجهزاست. همچنین سیستم روشن کننده آن هندلیو استارتی است وسیستم ترمز جلو آن دیسکی و ترمز عقب آن کاسه ای می باشد.

انتهای پیام/

ایساکو تعمیرگاه تخصصی بهنام کرمان موتور آمیکو مدیران خودرو

نظر شما !!