کامیونت ایرانی شیلر 8 تن رونمایی و خط  تولید انبوه مینی بوس پگاسوس افتتاح شد

رونمایی کامیونت ایرانی شیلر 8 تن و افتتاح خوط تولید مینی بوس پگاسوس همزمان با بازدید وزیر صنعت، معدن و تجارت، رییس کمیسیون صنایع و استاندار قزوین از شرکت بهمن دیزل انجام شد.

به گزارش پایگاه خبری جوان خودرو

همزمان با حضورعلی رضا رزم حسینی وزیر صنعت، معدن تجارت دکتر اکبری ریس کمسیون صنایع و مجلس دکتر جمالی پور استاندار و نمایندگان محترم مردم قزوین در کارخانه بهمن دیزل ، کامیونت ایرانی شیلر٨ تن رونمایی و خط تولید انبوه مینی بوس پگاسوس افتتاح شد.

کامیونت ٨تن شیلر به جهت خدمات حمل و نقل بین شهری طراحی و تولید آن در بهمن دیزل انجام گرفته است.

نزدیک به ٦٠ درصد از این کامیونت داخلی سازی شده که برنامه تولید سالانه ٣٠٠ دستگاه برای این خودرو در نظر گرفته شده است که امور طراحی و ساخت با انجام تست های تولید و مجوز های ساخت داخل آن کاملا دریافت شده است.

گفتنی است کامیونت شیلر ٨ تن با کاربری آتش نشانی حمل زباله، فلزی، تانکر آب و جرثقیل بالابر در کشور قابل استفاده است.

موتور این خودرو ١٥٥ اسب بخار، یورو ٥ و گیربکس ٦ سرعته و نوع سوخت آن گازوئیل است و در آینده کابین خواب در این خودرو تعبیه می گردد.

با عرضه کامیونت شیلر ساخت بهمن دیزل و ارائه ٤٠٠ دستگاه از این کامیونت در کشور، برای سال آینده ١٤٩٦ دستگاه برنامه تولید در نظر گرفته شده است. که در پروژه ارتقاء این کامیونت با نصب ایر بک و ریموت کنترل ، موتور ١٤١ اسب بخار، یورو5EVF و گیربکس جدید ٦ سرعته سبب تامین نیازهای داخلی کشور در کامیونت باری، آتش نشانی، حمل زباله، تانکر آب و بالابر وبر آورده می شود و با ساخت این خودرو در سال ١٤٠٠ که ٦٠ درصد داخلی سازی شده و برنامه ارتقا به ٧٠ درصد را دارد ، به طور تقریبا۱۳ میلیون یورو صرفه جویی ارزی اتفاق می افتد.

همچنین پگاسوس یک مینی بوس ١+١٨ نفره است که با ظرفیتهای ٢٣ نفر نیز در آینده عرضه می گردد. موتور این مینی بوس با حجم ٣ لیتر و ١٦١ اسب بخاراست و نسل بعدی مینی بوس شیلر می باشد. گیربکس این مینی بوس ٦ سرعته و تریم داخل آن در داخل کشور به روزشده و نزدیک به ٥٠ درصد آن داخلی سازی شده است .

گفتنی است در سال آینده تولید ٣١٥ دستگاه از این خودرو در برنامه وجود داد که با توجه به سفارش مشتری افزایش می یابد. همچنین با انجام این پروژه حدود ٢٥ ميليون دلار صرفه جویی ارزی شده است.

خودرو های تولیدی بهمن دیزل همگی بالاترین ستاره کیفی در کشور را دار هستند و پنج ستاره کیفی به بهمن دیزل اختصاص دارد مقام اول خدمات پس از فروش در خودرو های تجاری کشور را داراست.

انتهای پیام/

“وترانو” محصول جدید ایران دوچرخ به مرحله تولید رسید

مینی بوس بهمن دیزل اولین 5 ستاره کیفی را از آن خود کرد

تیم گروه بهمن در یک قدمی فینال لیگ برتر بسکتبال بانوان

تصاویر SUV جذاب گروه بهمن با امکانات منحصر به فرد منتشر شد

مرکز پذیرش گروه بهمن مطابق با استانداردهای جهانی است

ایساکو تعمیرگاه تخصصی بهنام کرمان موتور آمیکو مدیران خودرو

نظر شما !!