پایگاه خبری رسمی خودرو و صنایع وابسته
شماره مجوز ۸۲۱۸۶ از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی

پژو پارس دوگانه سوز

جزییاتی از نخستین شرایط فروش محصولات ایران خودرو در سال 1400

نخستین شرایط فروش محصولات ایران ‌خودرو در سال ۱۴۰۰، با برگزاری پانزدهمین مرحله فروش فوق‌العاده، از فردا هشتم تا یازدهم فروردین‌ماه، به اجرا گذاشته می‌شود. به گزارش پایگاه خبری رسمی جوان خودرو در جدیدترین شرایط فروش محصولات ایران خودرو ، سه محصول پژو پارس بنزینی، پژو پارس TU5 و سمند ال.ایکس با موعد تحویل حداکثر […]

میلاد میرعابدینی
شنبه - ۷ فروردین ۱۴۰۰

نخستین شرایط فروش محصولات ایران ‌خودرو در سال ۱۴۰۰، با برگزاری پانزدهمین مرحله فروش فوق‌العاده، از فردا هشتم تا یازدهم فروردین‌ماه، به اجرا گذاشته می‌شود.

به گزارش پایگاه خبری رسمی جوان خودرو

در جدیدترین شرایط فروش محصولات ایران خودرو ، سه محصول پژو پارس بنزینی، پژو پارس TU5 و سمند ال.ایکس با موعد تحویل حداکثر ۹۰ روزه عرضه شده است.

مراسم قرعه‌کشی برای تعیین مشتریان نهایی، روز یکشنبه ۱۵ فروردین در سالن کنفرانس معاونت بازاریابی و فروش ایران‌ خودرو با حضور نمایندگان نهادهای ناظر برگزار خواهد شد.
به منظور بهره‌مندی مشتریان واقعی در نخستین شرایط فروش محصولات ایران خودرو در سال 1400 ، محدودیت‌های فروش فوق‌العاده کماکان اجرا می‌شود.

گفتنی است، هزینه‌ها و الزامات قانونی اعلام شده در این طرح بر اساس مصوبات سال گذشته است و بدیهی است که با اعلام نرخ جدید در سال ۱۴۰۰، مشتری متعهد به پرداخت مابه‌التفاوت این هزینه‌ها خواهد بود.

متقاضیان برای ثبت ‌نام می‌توانند از فردا هشتم تا یازدهم فروردین ‌ماه به سایت فروش اینترنتی محصولات ایران‌خودرو به نشانی esale.ikco.ir مراجعه کنند.

قیمت کارخانه محصولات ایران خودرو اعلام شد

دو دستگاه “تارا” در انتظار برندگان دو مسابقه تلویزیونی‌

امداد نوروزی 1400 ایران ‌خودرو کلید خورد

تولید ایران‌ خودرو از نیم میلیون دستگاه گذشت

پیش فروش «تارا» آغاز شد

خودرو تارا مشمول قیمت گذاری دستوری نمی شود

دیدگاه خود را بنویسید

کیوسک مطبوعاتی