جریمه یک میلیونی پلاک های غیر بومی در شهرهای قرمز

رئیس پلیس راهور استان اصفهان با اشاره به ممنوعیت ورود به شهرهای قرمز، اعلام کرد: درصورت رعایت نکردن ممنوعیت های تردد علاوه بر جریمه یک‌ میلیون تومانی، از ورود پلاک های غیر بومی جلو گیری به عمل خواهد آمد.

به گزارش پایگاه خبری رسمی جوان خودرو

سرهنگ محمدرضا محمدی، اظهار کرد: بر اساس مصوبات ستاد کرونا استان اصفهان، ورود پلاک های غیر بومی به شهرستان های گلپایگان، خوانسار و لنجان ممنوع است.

وی با بیان اینکه ️حتی شهرستان‌های همجوار مجاز به ورود و تردد نیستند، تاکید کرد: ️رانندگان دارای پلاک‌های غیر بومی هرچه سریع‌تر باید نسبت به خروج از شهرهای مذکور اقدام‌ کنند.

رئیس پلیس راهور استان اعلام کرد: درصورت رعایت نکردن ممنوعیت های تردد علاوه بر جریمه یک‌ میلیون تومانی، از ورود پلاک های غیر بومی جلوگیری به عمل خواهد آمد.

به گزارش ایسنا و به نقل از پلیس راهور استان اصفهان، وی با اشاره به ️پایان مهلت سه روزه برای خروج پلاک های غیر بومی از شهرهایی که به تازگی جز شهرهای قرمز و نارنجی معرفی شده اند، گفت: باتوجه به اتمام مهلت سه روزه برای تردد خودروها با پلاک غیر بومی از شهرهای گروه قرمز و نارنجی جدید شامل شهرهای گلپایگان، خوانسار و لنجان، رانندگان هرچه سریع‌تر نسبت به خروج از شهرهای مذکور اقدام‌ کنند.

سرهنگ محمدی خاطرنشان کرد: برخورد با تخلفات تردد غیر مجاز خودروها توسط دوربین ها و ماموران انجام‌خواهد شد.

همیاران پلیس، حوادث جاده‌ای را کاهش می‌دهند

طرح منع تردد شبانه در نوروز برقرار است

رانندگان پر خطر تهرانی را بشناسید

افزایش 5 درصدی تعرفه جریمه های رانندگی در سال 1400

جریمه دو برگی رانندگان خودرو چیست؟

ایساکو تعمیرگاه تخصصی بهنام کرمان موتور آمیکو مدیران خودرو

نظر شما !!