آریزو5 مدیران خودرو ، سدان اقتصادی و مدرن

قریب به 5 سال است که شرکت مدیران خودرو مدل سدان آریزو 5 را به بازار ایران عرضه کرده، در طول این مدت همواره آریزو 5 به عنوان یک خودروی مطرح و قابل قبول شناخته شده است.

به گزارش پایگاه خبری جوان خودرو

طراحی آریزو 5 به گونه ایی است که با وجود اینکه متعلق به 5 سال پیش بوده و بر مبنای کانسپت زیبای آلفا ساخته شده است ، اما هنوز هم قابل قبول است. رقبای اصلی این خودرو در بازار ایران کیا سراتو ( مونتاژ سایپا ) و هیوندای اکسنت بود که آریزو 5 به لحاظ زبان طراحی دارای سبکی مدرن تر است.

از مزایای مهم دیگر خودروی آریزو 5 می توان به فضای داخلی و حمل بار جادار در مقایسه با رقبا اشاره کرد که برای خودرویی در این سگمنت کاملا ایده آل و جادار است.

همچنین آریزو 5 دارای امکانات گسترده تر ایمنی در مقایسه با رقبای خود است. ایربگ های جانبی و پرده ایی در کنار سیستم های پایداری الکترونیکی ، کنترل ضد لغزش و کنترل در سربالایی مجموعه کاملی از امکانات ایمنی را فراهم آورده تا در مجموع آسایش خاطر را برای دارندگان این خودرو پدید آورد .

آریزو 5 از سال 96 در بازار ایران با موتور توربو عرضه شد که ماحصل آن یک سدان توانمند و پر قدرت بوده که همواره مورد توجه و رضایت بازار بوده است.

یک سدان نسبتا به روز و اقتصادی با امکانات قابل قبول و توان فنی مناسب که با شرایط و تسهیلات ویژه فروش قابل دسترس است .

انتهای پیام/

آریزو 5  توربو ، سدان خوش تیپ مدیران خودرو

آریزو 5 توربو ، یک سدان شیک و اقتصادی

تقدیر مدیران‌ خودرو از مشتريان چری تیگو 5 با بيشترين كاركرد

ایساکو تعمیرگاه تخصصی بهنام کرمان موتور آمیکو مدیران خودرو

نظر شما !!