خبرنگاران تا 10 اردیبهشت برای ثبت نام طرح ترافیک فرصا دارند

مدیر واحد ساماندهی محدوده‌ها و طرح های ترافیکی سازمان حمل و نقل و ترافیک از تمدید مهلت ثبت نام طرح ترافیک خبرنگاران تا 10 اردیبهشت ماه خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری جوان خودرو

عمار سعیدیان فر مدیر واحد ساماندهی محدوده‌ها و طرح های ترافیکی سازمان حمل و نقل و ترافیک، گفت: با توجه به شرایط شیوع کرونا و دورکاری اصحاب رسانه و تاخیر برای دریافت معرفی نامه و مدارک مورد نیاز جهت ثبت نام خبرنگاری و نیز با توجه به درخواست مکرر اصحاب رسانه مبنی بر تمدید مهلت زمان ثبت نام، از این رو اصحاب رسانه تا پایان ۱۰ اردیبهشت ماه فرصت دارند نسبت به ثبت نام و بارگذاری مدارک خبرنگاری خود در سامانه “تهران من” اقدام کنند.

مدیر واحد ساماندهی محدوده‌ها و طرح های ترافیکی گفت: تاکنون حدود چهار هزار و هفتصد نفر از اصحاب رسانه برای دریافت طرح ترافیک و کارت بلیت، در سامانه تهران من، ثبت نام کرده اند.

گزارش خودرو

سعیدیان فر دیگر تاکید کرد: خبرنگاران متقاضی کارت بلیت استفاده از حمل و نقل عمومی نیز، دقت داشته باشند که باید در سامانه تهران من در مهلت تعیین شده (۱۰ اردیبهشت ماه) ثبت نام کنند.

وی یادآورشد: دوستان خبرنگار در نظر داشته باشند که تاریخ مذکور،آخرین مهلت ثبت نام خبرنگاران بوده و بار دیگر تمدید نخواهد شد.

انتهای پیام/

افزایش ساعت طرح ترافیک به منظور مهار بیماری کرونا

شرایط ورود به طرح ترافیک در سال جدید اعلام شد

نرخ پایه طرح ترافیک سال جدید 35 هزار تومان است

آیا ساعت اجرای طرح ترافیک تغییر می کند؟

ایساکو تعمیرگاه تخصصی بهنام کرمان موتور آمیکو مدیران خودرو

نظر شما !!