محصولات جدید ایران‌ خودرو با الزامات استاندارد مطابقت دارند

معاون نظارت بر اجرای استاندارد سازمان ملی استاندارد ایران گفت: ایران خودرو از منظر کمی و کیفی تولیدات خود رشد قابل توجهی داشته است و سرعت تولید خودروهای جدید و به‌روز در این خودروسازی شتاب قابل ملاحظه ای یافته است.

به گزارش پایگاه خبری جوان خودرو

وحید مرندی مقدم، گفت: در گذشته سیر طراحی تا تولید خودروهای جدید به کندی صورت می گرفت و پس از گذشت چندین سال فقط شاهد تغییرات فیس‌لیفت اندکی در خودروها بودیم، اما در چند سال اخیر با برنامه‌ریزی مطلوب و همت متخصصان، طراحان و مهندسان و کارگران ایران خودرو، تولید محصولات جدید شتاب فزاینده‌ای یافته و این در حالی است که صنعت خودرو همچنان از مشکلات ناشی از تحریم‌ها رنج می‌برد.

وی با تاکید بر این که محصولات جدید تولید شده در این گروه صنعتی به خوبی توانسته اند الزامات استاندارد را رعایت کنند، اظهار کرد: ایران‌خودرو تولیدات جدید خود را همگام با الزامات استانداردهای روز کشور تولید می‌کند که جای قدردانی دارد.

مرندی مقدم افزود: این شرکت، تولید خودروهایی مانند پژو ۴۰۵ را بر اساس استانداردهای جدید و دستورات سازمان ملی استاندارد ایران که دیگر توانایی تطابق با الزامات را نداشتند، متوقف کرده تا بتواند به نیاز روز مشتریان خود به خوبی پاسخ دهد و محصولات جدیدی را جایگزین کرده است که همگی می توانند تاییدیه‌های سازمان استاندارد را کسب کنند.

مرندی مقدم انتظار سازمان ملی استاندارد از خودروسازان داخلی را به روز رسانی تولیدات آن‌ها دانست و گفت: این امر در گروه صنعتی ایران خودرو به خوبی پی‌گیری می‌شود.

معاون نظارت بر اجرای استاندارد سازمان ملی استاندارد بر حمایت همه جانبه این سازمان از ایران خودرو تاکید کرد و افزود: در جهت افزایش تولید خودروهای روز و جدید گروه صنعتی ایران خودرو از هیچ کمکی دریغ نمی‌ورزیم و در این زمینه پشتیبانی های لازم را به عمل خواهیم آورد.

انتهای پیام/

از حساسيت پوستي تا آفتاب سوختگي سقف! / اصل بخريم يا اسل؟

فمینیسم در دنیای ماشین‌ها!/ با زنانه ترین خودروهای بازار ایران آشنا شوید

قیمت محصولات ایران خودرو افزایشی نداشته است

کاهش ارزبری سالانه ۱۳۳ میلیون یورویی ایران خودرو

با وجود پتانسیل های کروز، در زنجیره تامین تارا نقشی نداریم

ایساکو تعمیرگاه تخصصی بهنام کرمان موتور آمیکو مدیران خودرو

نظر شما !!