امسال ۵۰ هزار دستگاه تارا در ایران خودرو تولید می‌شود

معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت از تولید 50 هزار دستگاه تارا در ایران خودرو در سال جاری خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری جوان خودرو

محسن صالحی‌نیا، در بازدید از کارخانه کابل خودرو سبزوار و افتتاح و بهره‌برداری پروژه‌های این کارخانه افزود: با توجه به رفتار خلاف اصول حرفه‌ای تجارت بین‌الملل شرکای خارجی صنایع ایران بعد از تحریم‌های غیرقانونی آمریکا، تولید قطعاتی که تا پیش از این در صنعت خودرو وارداتی بود با توانمندی‌های سازندگان کشور، بومی‌سازی شده است.

وی گفت: تولید قطعات بومی خودروهای مونتاژی و توسعه و اصلاح ساختار و نوسازی و بالا بردن کیفیت تولید با استفاده از ظرفیت‌های داخلی در اولویت برنامه‌های ایدرو قرار دارد.

رییس هیات عامل سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران، با بیان این‌که امسال ۵۰ هزار دستگاه محصول تارا در شرکت ایران‌خودرو تولید می شود، خاطرنشان کرد: با طرح‌های توسعه‌ای که تعریف شده و با میزان تولید خودرو و به کارگیری نیروهای متخصص، گسترش و نوسازی صنعت خودرو در کشور فراهم می‌شود.

گفتنی است، طرح‌های توسعه‌ای شرکت کابل خودرو سبزوار ایران‌ خودرو شامل مجموعه کابل‌های کنترل و شیشه بالابرهای خودروی تارا، شیشه بالابرهای خودرو دنا پلاس، داخلی سازی دی.سی موتور شیشه بالابر و راه اندازی دستگاه استرند بافت است به دست معاون وزیر صمت افتتاح شد.

کارخانه تولید کابل خودرو سبزوار در زمینه تولید انواع کابل، مجموعه شیشه بالابر و موتورهای برف پاک کن فعالیت می کند و بیش از ۳۰۰ نفر در این واحد تولیدی مشغول کار هستند.

انتهای پیام/

افتتاح چند پروژه خودکفایی قطعات در شرکت کابل خودرو سبزوار

صرفه‌جویی ۱۰۰ میلیارد تومانی ایران‌ خودرو با هوشمندسازی لجستیک زنجیره تامین

منتخبان طرح پیش‌فروش ایران‌ خودرو مشخص شدند

نصب لوازم جانبی در نمایندگی‌های مجاز، امنیت خودرو را تضمین می‌کند

روابط عمومی، ستاد تخصصی هر سازمان است

دنا پلاس دنده ای توربو در بازار چه قیمتی است؟/ جدیدترین قیمت خودرو در بازار

ایساکو تعمیرگاه تخصصی بهنام کرمان موتور آمیکو مدیران خودرو

نظر شما !!