شرایط فروش وانت کارا و کاپرا دوکابین اعلام شد

شرایط فروش نقدی و پیش فروش ، ۳ محصول وانت کاپرا دو کابین ، وانت کارا تک کابین و دو کابین 2000 سی سی، ویژه خرداد 1400 ماه اعلام شد.

به گزارش پایگاه خبری جوان خودرو

بر اساس این طرح فروش، گروه بهمن وانت کارا تک کابین و دو کابین تیپ 3 را به دو صورت نقدی و پیش فروش از ساعت 9 صبح روز دوشنبه 3خرداد ماه 1400تا ساعت 13 روز پنجشنبه 13 خرداد ماه 1400 و یا تا زمان تکمیل ظرفیت به فروش می رساند. همچنین وانت کاپرا 2 کابین دو دیفرانسیل در همین تاریخ تنها با روش نقدی به فروش می رسد.

گفتنی است فروش این محصولات تنها به شکل اینترنتی و به صورت نقدی با قیمت قطعی و یا پیش فروش می باشد.

با هدف جلوگیری از ثبت نام واسطه ها و افزایش امکان ثبت نام برای مصرف کننده نهایی خودرو، شرکت بهمن موتور فیلترهایی را مطابق شرط های مندرج در قواعد و ضوابط بخشنامه قرار داده است که در صورت ثبت نام مغایر با آن، ثبت نام مشتری از سوی شرکت بهمن موتور یکطرفه ابطال و وجه آنها مسترد خواهد شد.

در طرح مذکور وانت کارا مورد نظر به فرمان هیدرولیک و تجهیزات داخلی جدید همچون تغییرات در طراحی صندلی، سقف کاذب، افزوده شدن قفل مرکزی و… مجهز می باشد.

همچنین سیستم انتقال قدرت دو دیفرانسیل با قابلیت کنترل الکتریکی درگیری دیفرانسیل جلو، سیستم راهیاب با نقشه کامل ایران ، دوربین عقب ، کنترل سیستم مالتی مدیا از طریق فرمان و کیسه هوای ایمنی ( سرنشین +راننده) از مشخصات این وانت کاپرا به شمار می آید.

قابل ‌ذکراست متقاضیان خودرو می توانند برای استفاده از شرایط فروش صرفاً به صورت اینترنتی و از طریق آدرس www.bahman.ir اقدام نمایید.

انتهای پیام/

نقش کروز در ایجاد اشتغال تحسین برانگیز است

مجلس با رویکرد حمایتی برای رفع مشکل قطعه سازان کوتاهی نخواهد کرد

در بهمن موتور اقدامات خوبی در زمینه تولید داخلی صورت گرفته است  

اتمام مرحله دوم فروش خودرو دیگنیتی بهمن موتور

ثبت نام دیگنیتی تنها از طریق وبسایت ایرانی کار امکانپذیر است

ایساکو تعمیرگاه تخصصی بهنام کرمان موتور آمیکو مدیران خودرو

نظر شما !!