اطلاعیه روبیکا در خصوص مشابهت نام کاربری در صفحات روبینو

طی روزهای گذشته تصاویری در فضای مجازی منتشر شد که حکایت از وجود صفحات برخی افراد مشهور در روبینو دارد که در این راستا روبیکا اطلاعیه ای منتشر کرده است.

به گزارش پایگاه خبری جوان خودرو

اطلاعیه روبیکا در خصوص مشابهت نام کاربری در صفحات روبینو:

در روبینو همانند تمام شبکه‌های اجتماعی امکان ثبت شناسه کاربری از ۵ تا ۳۰ کاراکتر برای تمام کاربران فراهم است. تنها محدودیت برای ایجاد حساب کاربری، این است که نام کاربری موردنظر قبلا توسط کاربر دیگری رزرو نشده باشد.

در تمامی شبکه‌های اجتماعی، بی‌شمار پیج و کانال‌، مشابه با عنوان یا شناسه افراد، توسط کاربران ایجاد می‌شود که این امر در پلتفرم روبیکا با بیش از ۴۷ میلیون کاربر یکتای رجیستر شده، وجود ۷.۶ میلیون کانال در پیام‌رسان روبیکس و ثبت بیش از ۹ میلیون صفحه در شبکه اجتماعی روبینو توسط کاربران اجتناب‌ناپذیر است.

ضمن احترام به عزیزانی که تاکنون مفتخر به میزبانی ایشان در پلتفرم روبیکا نبوده‌ایم و ایشان منتقد ایجاد کانال توسط سایر کاربران به نامشان در روبیکس و روبینو هستند به اطلاع می‌رساند سلب شناسه کاربری بدون کسب اجازه از مالک کانال یا صفحه امکان‌پذیر نمی‌باشد، لذا روبیکا از تمامی صاحب‌نظران این حوزه که راهکاری جهت بهبود فرآیند ثبت کانال و صفحات دارند دعوت به‌عمل می‌آورد پیشنهادات خود را به ایمیل support@rubika.ir ارسال نمایند.

انتهای پیام/

حمایت همراه اول از پخش زنده مراسم هیئت‌ها در ایام محرم

آمادگی روبیکا برای میزبانی رسانه‌ای از نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری

آغازبکار سرویس جدید روبیکا؛ گفتگوی صوتی در قالب اتاق

«منو بشناس» ویژه برنامه نوروزی همراه اول

لاماری ایساکو تعمیرگاه تخصصی بهنام کرمان موتور آمیکو مدیران خودرو

نظر شما !!