سفیر محصول خودرو آریزو ۵ مدیران خودرو انتخاب شد

محمد رضا گرایی ملی پوش وزن 67 کیلوگرم تیم ملی کشتی ایران و دارنده مدال طلای المپیک توکیو  به عنوان سفیر برند خودرو آریزو 5 جدید انتخاب شد.

به گزارش پایگاه خبرب جوان خودرو

محمد رضا گرایی در سال 1375 در شهر شیراز متولد شده و در طول رقابتهای بین المللی خود توانست 5 مدال بین المللی را کسب کند.

خودرو آریزو 5 جدید که به تازگی در بازار کشور چین عرضه شده است، در ابتدای پاییز 1400 توسط شرکت مدیران خودرو در بازار ایران عرضه می شود. نسل اول آریزو 5 در سال 1395 با موتور 1500 سی سی با گیربکس های دستی و اتوماتیک CVT به بازار کشور عرضه شد. در سال 1396 شرکت مدیران خودرو با تغییر موتور به 1500 سی سی توربو و استفاده از گیربکس  CVT توانست جوانانی که به دنبال سدانی پرشتاب و با طراحی مناسب بودند را به سوی خود جذب کند.  

نسل جدید خودرو آریزو 5 جدید با تغییرات متعدد فنی و آپشنی مواجه شده است این تغییرات سبب شده است تا این خودرو علاوه بر  دارا بودن طراحی به روز مخصوصا در تریم داخلی  خودرو بتواند نسبت به نسل های قبل سریعتر و کاراتر باشد.

طراحی جدید داشبورد و تریم داخلی که شامل تغییراتی مانند : تریم داخلی به طرح فیبر کربن و استفاده از دیسپلی 8 اینچی و همچنین تغییر دکمه های سیستم ایرکاندیشن به صورت تاچ، کابینی اسپرت و به روز با ارگونومی بالا را برای مصرف کننده به ارمغان می آورد.

گزارش خودرو

کابین آریزو ۵  

فرمان برقی با طراحی غربیلک جدید علاوه بر راحتی در مسیرهای طولانی باعث  کاهش مصرف سوخت نیز می شود. یکی از اصلی ترین تغییرات صورت گرفته در آریزو 5 جدید استفاده از ترمز دستی برقی و اتوهلد می باشد که ضمن  ایجاد راحتی بالا در ترافیک و کاهش خطای راننده در مسیرهای شیبدار و یا رها شدن پدال ترمز ، در بلند مدت نیز سبب کاهش مصرف سوخت  می شود.

همچنین به عنوان اصلی ترین تغییر صورت گرفته در آریزو 5 جدید می توان به استفاده از گیربکس 9 سرعته CVT جدید در کنار موتور 1500 سی سی توربو اشاره کرد که نسل جدید این خودرو را تبدیل به سریع ترین نسل آریزو 5 کرده است .

در انتها لازم به ذکر است، آریزو 5 جدید با تغییرات فنی و آپشنی قابل توجه با بکارگیری سفیر برندی جوان قصد حضور بیش از پیش در بین جوانانی که به دنبال خودرویی به روز با آپشنهایی کاربردی در کنار پیشرانه ای چالاک هستند را دارد.

انتهای پیام/

ایساکو تعمیرگاه تخصصی بهنام کرمان موتور آمیکو مدیران خودرو

نظر شما !!