نوید آینده بهتر برای صنعت خودرو، با همت جوانان متخصص در گروه بهمن

عضو هیات رییسه کمیسیون اجتماعی مجلس گفت: گروه بهمن توانسته با حضور جوانان با انگیزه و متخصص آینده بهتری در صنعت خودروی کشور را نوید دهند.

به گزارش پایگاه خبری جوان خودرو

حسین حاتمی نماینده مردم کلیبر، خداآفرین و هوراند در مجلس شورای اسلامی و هیات همراه با حضور در شرکت بهمن موتور از خطوط تولید بازدید و ضمن دیدار با مدیران و کارگران درخصوص مشکلات کنونی و پیش روی صنعت و دغدغه‌های صنعتگران به گفت وگو پرداختند.

در این بازدید خط تولید خودرو‌های جدید بهمن موتور از جمله فیدلیتی و برنامه داخلی سازی آن نیز توسط نماینده مردم کلیبر در مجلس شورای اسلامی مشاهده و موانع پیش روی خودروسازان خصوصی در کشور مورد بررسی قرار گرفت.

حاتمی همچنین با حضور در شرکت کروز از خطوط تولید بازدید و ضمن دیدار با مدیران و کارگران درخصوص مشکلات کنونی پیش روی صنعت و دغدغه‌های صنعتگران به گفت وگو پرداخت.

حاتمی در حاشیه بازدید از بهمن موتور گفت: گروه بهمن توانسته با حضور جوانان با انگیزه و متخصص آینده بهتری در صنعت خودروی کشور را نوید دهند.

وی به برخی نارضایتی ها در صنعت خودرو اشاره کرد و گفت: داشتن خودروی با کیفیت و مطابق با استاندارهای جهانی خواست مردم است، همت جوانان متخصص در صنعت خودروساری گروه بهمن و تولید محصولی با کیفیت می تواند نارضایتی مردم را جبران کند و به وجود چنین جوانان با استعدادی افتخار می کنیم.

حمایت از صنعت خودروسازی از سوی این عضو هیات رییسه کمیسیون اجتماعی در مجلس شورای اسلامی یک ضرورت بر شمرده شد و تصریح کرد: حتما درکنار گروه بهمن خواهیم بود و امید داریم که اتفاقات خوبی در صنعت خودروی کشور رخ دهد.

نقش آفرینی بانوان در کروز می تواند برای سایر واحدهای تولیدی الگو باشد

وی درخصوص قطعه سازی کروز نیز اظهارداشت: حضور پررنگ بانوان در قطعه سازی کروز قابل تقدیر است؛ بانوانی با انگیزه و توانمند که توانستند نقشی

مهم در عرصه تولید داخل در کشور ایفا کنند که این امر جایگاه و ظرفیت خوبی را برای بانوان ایرانی فراهم آورده است.

حاتمی اشاره کرد: نقش آفرینی بانوان در کروز می تواند برای سایر واحدهای تولیدی یک الگو باشد.

انتهای پیام/

پایان سومین مرحله فروش خودرو فیدلیتی

چشم انداز مطلوب “ولبهمن”

عرضه چهار محصول جدید از سوی بهمن موتور

جزئیات و شرایط ثبت نام خودرو فیدلیتی ویژه مهر ماه 1400

افزایش سرعت تولید و ارائه خدمات با کیفیت تعهد ایران دوچرخ به مشتریان

رضایتمندی پرسی ایران گاز از قیمت و کیفیت محصولات سیبا موتور

ایساکو تعمیرگاه تخصصی بهنام کرمان موتور آمیکو مدیران خودرو

نظر شما !!