پایگاه خبری رسمی خودرو و صنایع وابسته
شماره مجوز ۸۲۱۸۶ از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی

نمایشگاه خودرو تهران

زمان برگزاری نمایشگاه خودرو تهران به تعویق افتاد ( چهارمین نمایشگاه خودرو تهران 2 )

در راستای مسئولیت های اجتماعی و حفظ سلامتی شهروندان و همچنین با توجه به صدور مجوزهای لازم و عدم ایجاد محدودیت های گذشته ، بنا به درخواست برگزارکننده نمایشگاه و مشارکت کنندگان حاضر در این رویداد، شرکت نمایشگاه شهرآفتاب با تعویق چهارمین نمایشگاه بین المللی خودرو تهران موافقت کرد. به گزارش پایگاه خبری جوان خودرو […]

سبحان قالیباف
دوشنبه - ۱۸ بهمن ۱۴۰۰

در راستای مسئولیت های اجتماعی و حفظ سلامتی شهروندان و همچنین با توجه به صدور مجوزهای لازم و عدم ایجاد محدودیت های گذشته ، بنا به درخواست برگزارکننده نمایشگاه و مشارکت کنندگان حاضر در این رویداد، شرکت نمایشگاه شهرآفتاب با تعویق چهارمین نمایشگاه بین المللی خودرو تهران موافقت کرد.

به گزارش پایگاه خبری جوان خودرو

امروز صبح جلسه تصمیم گیری شرایط کرونایی حاکم بر کشور برگزار شد و شرکت نمایشگاهی شهرآفتاب بنا بر درخواست تعداد زیادی از شرکت های حاضر در نمایشگاه با تعویق زمان برگزاری نمایشگاه موافقت کرد .

طبق توافق صورت گرفته با شرکت نمایشگاه شهرآفتاب قرار شد تاریخ جدید تعیین و پس از تصویب به اطلاع شرکت های حاضر در نمایشگاه برسد.

رسانه های تخصصی صنعت خودرو نیز به خاطر فعالیت شبانه روزی در پوشش خبری این نمایشگاه خواهان اتخاذ این تصمیم درست بودند که به افزایش سطح کیفی و کمی برگزاری نمایشگاه در شرایط مناسب کمک شایانی خواهد کرد.

انتهای پیام/

دیدگاه خود را بنویسید

کیوسک مطبوعاتی