پایگاه خبری رسمی خودرو و صنایع وابسته
شماره مجوز ۸۲۱۸۶ از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی

انسداد جاده

جاده هراز تا آخر هفته مسدود شد

رئیس پلیس راه کشور از مسدود شدن جاده هراز تا پایان هفته خبر داد. به گزارش پایگاه خبری جوان خودرو  سردار حسن مومنی رئیس پلیس راه کشور از مسدود شدن جاده هراز تا پایان هفته خبر داد و اظهار کرد: جاده هراز به دلیل عملیات عمرانی تا آخر این هفته مسدود است و اگر عملیات […]

سبحان قالیباف
چهارشنبه - ۲۸ دی ۱۴۰۱

رئیس پلیس راه کشور از مسدود شدن جاده هراز تا پایان هفته خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری جوان خودرو 

سردار حسن مومنی رئیس پلیس راه کشور از مسدود شدن جاده هراز تا پایان هفته خبر داد و اظهار کرد: جاده هراز به دلیل عملیات عمرانی تا آخر این هفته مسدود است و اگر عملیات عمرانی تا پایان هفته به اتمام برسد برای شنبه بازگشایی می‌شود در غیر این صورت همچنان مسدود باقی می‌ماند.

وی با بیان اینکه این مسدودسازی در مسیر جنوب به شمال اعمال می‌شود، گفت: محور سوادکوه به عنوان محور جایگزین اعلام می‌شود؛ البته جاده هراز در مسیر شمال به جنوب باز است و تردد در آن انجام می‌شود.

رئیس پلیس راه کشور با بیان اینکه از رودهن ممنوعیت تردد آغاز می‌شود، گفت: این تصمیم به دلیل سهولت تردد اهالی آبعلی گرفته شده است.

مومنی با بیان اینکه در 24 ساعت گذشته هیچ کدام از راه‌های کشور مسدود نبودند، گفت: در برخی از راه‌ها تردد فقط با زنجیر مجاز است و در تمامی محورهای کوهستانی استفاده از زنجیرچرخ الزامی است.

انتهای پیام/ منبع: تسنیم

دیدگاه خود را بنویسید

کیوسک مطبوعاتی