مراکز معاینه فنی در تهران افزایش یافت

مدیرعامل ستاد معاینه فنی خودروهای تهران از افزایش ساعت کاری مراکز معاینه فنی شهر در پایتخت و افزایش ظرفیت اینترنتی مراکز خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری جوان خودرو

شادی مالکی روز یکشنبه با اشاره به مراجعه روزانه بیش از هشت هزار دستگاه خودرو به مراکز معاینه فنی شهر تهران، افزود: بنا بر تاکید شهردار و مدیریت شهری مبنی بر تسهیل در ارائه خدمات شایسته به شهروندان از امروز 20 فروردین، 2 مرکز معاینه فنی شهید آبشناسان و شقایق به صورت شبانه‌روزی فعال شدند.

وی ادامه داد: فعالیت 24 ساعته مرکز شقایق به مدت 2 هفته برنامه‌ریزی شده است که در صورت استقبال و استفاده از ظرفیت ایجاد شده این طرح ادامه می‌یابد و اکنون با اضافه شدن این 2 مرکز به مرکز بیهقی در شهر تهران سه مرکز معاینه فنی به صورت 24 ساعته و شبانه روزی به شهروندان خدمات ارائه می‌کنند.

مالکی درباره افزایش ساعت کاری مراکز و نحوه فعالیت آنها افزود: علاوه بر شبانه‌روزی شدن 2 مرکز شهید آبشناسان و شقایق، 2 ساعت به فعالیت سایر مراکز معاینه فنی اضافه شده است و به صورت تفصیلی مراکز نیایش، دماوند، سراج، شهید چمران، الغدیر، خاوران، امام رضا (ع)، شهدای زمان آباد، بعثت، فدائیان اسلام، چیتگر، ابوذر، ایران خودرو، آزادی و همه واحدهای سیار از هفت صبح تا 20 فعال هستند.

مدیر عامل ستاد معاینه فنی خودروهای تهران درباره مراکز معاینه فنی اینترنتی نیز توضیح داد: اکنون پذیرش در 10 مرکز معاینه فنی شهر تهران مشتمل بر 28 خط معاینه فنی خودروهای سبک صرفا اینترنتی انجام می‌شود و مراجعه به مراکز بیهقی، نیایش، شهید آبشناسان، سراج، دماوند و شهید چمران و چهار واحد سیار نوبنیاد، گیلان، هنگام(شماره 4) و هنگام (شماره 8) تنها با تعیین وقت قبلی از طریق نوبت‌گیری اینترنتی در سامانه «تهران من» امکان پذیر است البته تاکید می‌شود به جز 10 مرکز اشاره شده، مراجعه به صورت حضوری یا نوبت گیری اینترنتی به سایر مراکز امکان پذیر است.

وی با اشاره به تفاوت ساعت کاری و نحوه پذیرش مراکز معاینه فنی و به ویژه فعالیت تعدادی مراکز منتخب در روزهای تعطیل گفت: از شهروندان درخواست می‌شود برای اطمینان از آخرین وضعیت کاری مراکز به سایت ستاد معاینه فنی خودروهای تهران به نشانی inspection.tehran.ir مراجعه کنند همچنین می‌توانند در صورت هرگونه سوال با کارشناسان سامانه پاسخگو 96006000 تماس بگیرند.

انتهای پیام/

نظر شما !!