پایگاه خبری رسمی خودرو و صنایع وابسته
شماره مجوز ۸۲۱۸۶ از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی

فراخوان زودتر از موعد متقاضيان خريد محصولات گروه خودروسازي سايپا

معاون بازاريابي و فروش گروه خودروسازي سايپا گفت: زمان واریز وجه و ثبت نام منتخبین خودرو در سامانه یکپارچه تخصیص خودرو که سفارش در خواست خرید خودرو را از سایر خودروسازان به محصولات گروه سایپا تغییر داده اند، به متقاضيان اعلام شد. به گزارش پایگاه خبری جوان خودرو به نقل سايپانيوز، حسين كاظمي طرقي درباره تغییر خودروها […]

فاطمه علی اصغری
شنبه - ۶ خرداد ۱۴۰۲

معاون بازاريابي و فروش گروه خودروسازي سايپا گفت: زمان واریز وجه و ثبت نام منتخبین خودرو در سامانه یکپارچه تخصیص خودرو که سفارش در خواست خرید خودرو را از سایر خودروسازان به محصولات گروه سایپا تغییر داده اند، به متقاضيان اعلام شد.

به گزارش پایگاه خبری جوان خودرو به نقل سايپانيوز، حسين كاظمي طرقي درباره تغییر خودروها با تحویل 1403 در مرحله اول فروش يكپارچه خودرو، گفت: با توجه به افزايش كيفي و كمي محصولات گروه سايپا در راستاي شعار سال مهار تورم و رشد توليد، اين مجموعه توانست در طرح تغییر خودروها با تحویل 1403 در سامانه یکپارچه تخصیص خودرو، شرايطي را فراهم كند تا متقاضيان بتوانند خودروهاي خود را در سال جاري تحويل بگيرند، از همين رو در طرح ياد شده 26 هزار نفر براي خريد محصولات سايپا درخواست دادند.

او خاطرنشان كرد: زمان واریز وجه و ثبت نام منتخبین خودرو در طرح یکپارچه که سفارش در خواست خرید خودرو را از سایر خودروسازان به محصولات گروه سایپا تغییر داده اند، به متقاضيان اعلام شده است.

كاظمي تاكيدكرد: با برنامه ريزي هاي دقيق و رشد توليد محقق شده در گروه سايپا از ابتداي سال 1402 در راستاي تسريع در پاسخ به تقاضاي متقاضياني كه در مرحله اول فروش سامانه يكپارچه نسبت به تغيير خودروي ثبت نامي خود از ساير خودروسازان به محصولات گروه خودروسازي سايپا اقدام كرده اند، پس از دريافت اطلاعات متقاضيان حائز شرايط، ثبت نام از سامانه يكپارچه تخصيص خودرو طي سه بخشنامه اطلاع رساني شد.

معاون بازاريابي و فروش گروه خودروسازي سايپا گفت: امكان واريز وجه و ثبت نام نهايي براي خريد خودروهاي شاهين، كوييك.آر اتوماتیک، كوييك اتوماتیک و ساينا.اس اتوماتیک زودتر از موعد فراهم شده  است.

او گفت: از طريق بخشنامه عمومي و ارسال پيامك به متقاضيان، ثبت نام نهايي اطلاع رساني شده و بديهي است براي ساير متقاضيان بر اساس اولويت انتخابي متقاضي و زمان تحويل محصول انتخاب شده، امكان واريز وجه فراهم خواهد شد و اطلاع رساني لازم صورت مي گيرد.

گفتني است ميزان توليدات گروه خودروسازی سایپا در اردیبهشت ماه سال جاری به 45 هزار و 253 دستگاه رسيد، اين عدد دراردیبهشت ماه سال گذشته حدود 35 هزار و70 دستگاه خودرو بوده است. بر اين اساس توليدات محصولات سايپا در ماه گذشته و قياس آن با مدت مشابه سال 1401، حدود 30 درصد افزايش داشته است.

انتهای پیام/

دیدگاه خود را بنویسید

کیوسک مطبوعاتی