پایگاه خبری رسمی خودرو و صنایع وابسته
شماره مجوز ۸۲۱۸۶ از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی

افزایش ۲۲ درصدی تناژ تولید ماهانه شرکت فنرسازی زر

مدیرعامل گروه فنرسازی زر گفت: در اردیبهشت ماه سال جاری هزار و  ۱۰۰ تن، انواع فنرهای تخت و پارابولیک  خودرو تولید شد كه این عدد در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته كه میزان تولید ۹۰۱ تن بود، رشد 22 درصدی داشته است. به گزارش پایگاه خبری جوان خودرو به نقل از سایپانیوز، امید حیدری در خصوص […]

فاطمه علی اصغری
جمعه - ۱۹ خرداد ۱۴۰۲

مدیرعامل گروه فنرسازی زر گفت: در اردیبهشت ماه سال جاری هزار و  ۱۰۰ تن، انواع فنرهای تخت و پارابولیک  خودرو تولید شد كه این عدد در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته كه میزان تولید ۹۰۱ تن بود، رشد 22 درصدی داشته است.

به گزارش پایگاه خبری جوان خودرو به نقل از سایپانیوز، امید حیدری در خصوص روند تولید گروه فنرسازی زر، اظهار داشت: با رهنمودهای مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا مبنی بر تولید محصولات اقتصادی و با شناسایی نقاط قابل بهبود در خطوط تولید و همچنین ارتقاء بهره وری در ایستگاه‌های گلوگاهی تولید، این شرکت توانست در اردیبهشت ماه سال جاری هزار و ۱۰۰ تن انواع فنرهای تخت و پارابولیک، تولید كند. بر این اساس نسبت به مدت مشابه سال گذشته، در تناژ تولید رشد 22 درصدی حاصل شده است؛ سال گذشته میزان تولید انواع فنرهای خودرو  ۹۰۱ تن بوده است.

او افزود: فروردین و اردیبهشت ماه سال گذشته، تناژ تولید شركت فنرسازی زر، هزار و ۴۰۷ تن بود و در مدت مشابه سال جاری این عدد به هزار و ۷۰۰ تن رسید. میزان تولید این مجموعه در مدت مشابه سال‌های 1400، 1399، 1398 و 1397 به ترتیب  ۸۲۸ تن ، ۶۱۴ تن ، ۵۴۳ تن و ۵۳۷ تن بوده است.

 مدیرعامل گروه فنرسازی زر به افزایش فروش این مجموعه اشاره و خاطرنشان كرد: از ابتدای سال جاری تا پایان اردیبهشت ماه، میزان فروش این مجموعه به هزار و ۵۱۳ تن ( به ارزش ریالی 982 میلیارد ریال) رسید، این عدد در مدت مشابه سال گذشته هزار و  164 تن ( به ارزش ۵۶۲ میلیار ریال ) بود. بر این اساس در این حوزه رشد 30 درصدی حاصل شده است.

او  با اشاره به افزایش تولید در شرکت زر گلپایگان، خاطر نشان کرد: این شركت، با تصمیمات اتخاذ شده و با رویکرد جدید در زمینه‌های تولید و کیفیت، گام‌های مؤثری در تولید برداشته است، به گونه‌ای كه در اردیبهشت ماه سال جاری، شرکت زر گلپایگان 516 تن تولید داشته که این عدد در مدت مشابه سال گذشته 333 تن بوده است.

مدیرعامل گروه فنرسازی زر تاکیدکرد: درصدد هستیم با انجام پروژه‌ها و برنامه‌های استراتژیک تعریف شده و همچنین افزایش بهره‌وری در راستای تحقق ماموریت ها و اهداف کلان گروه خودروسازی سایپا، حرکت کنیم و رضایت ذی‌نفعان را به دست آوریم.

انتهای پیام/

دیدگاه خود را بنویسید

کیوسک مطبوعاتی