پایگاه خبری رسمی خودرو و صنایع وابسته
شماره مجوز ۸۲۱۸۶ از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی

هوندا آکورد 2016

شرایط فروش هوندا آکورد 2016

آکورد یکی از نام آشناترین مدل های هوندا محسوب می شود که محبوبیت فراوانی دارد. هوندا آکورد 2016 که تغییرات زیادی نسبت به مدل قبلی داشته است و حالا توسط شرکت گلرنگ موتور فامیلی به فروش میرسد. در قسمت خارجي/ بدنه ماشين، واضح ترين تغييرات در مدل 2016، سپر جلو و عقب تغيير يافته، جلو […]

سهیل زنگنه
دوشنبه - ۲۶ بهمن ۱۳۹۴

آکورد یکی از نام آشناترین مدل های هوندا محسوب می شود که محبوبیت فراوانی دارد. هوندا آکورد 2016 که تغییرات زیادی نسبت به مدل قبلی داشته است و حالا توسط شرکت گلرنگ موتور فامیلی به فروش میرسد.

در قسمت خارجي/ بدنه ماشين، واضح ترين تغييرات در مدل 2016، سپر جلو و عقب تغيير يافته، جلو پنجره، چراغ هاي عقب اتومبيل و در مدل اسپورت و بالاتر ،مه شكن هاي LED . در تمام مدل هاي آكورد، ديزاين چرخ ها تغيير كرده و در برخي مدل ها نيز از لاستيك بزرگتر استفاده شده است.بهبود ها براي اجزاي داخلي ماشين نيز اتفاق افتاده است از جمله استفاده از تاچ اسكرين بزرگتر كه از دو برنامه اپل كار پلي و اندرويد اتو اسمارت فون كه اولين بار براي هوندا محسوب ميشود.

به راحتي گوشي آيفن و يا اندرويد خود را به سيستم سرگرمي خودرو از طريق پرت يو اس ب متصل كنيد و بعد صفحه نمايش دقيقا آنچه را كه روي صفحه گوشي خود ميبينيد به نمايش درميآورد. آكورد 2016 با قابليت كنترل مناسب، سواري آرام، ، ويژگي هاي بيشتر و فراگير، موتور پرقدرت با مصرف سوخت كم و كسب رتبه بالا در تست هاي تصادف، همچنان به تاثير گذاري خود ادامه ميدهد.

اتفاقات جديد آكورد 2016 :

آكورد 2016 با تغييرات و به روزآوري/بازنگري هاي بسياري مواجه شده است.بازنگري هايي در ساختار اين ماشين به وجود آمده است كه عبارتند از:

1. طراحي خارجي/ بدنه به روزآوري شده(از جمله چراغ عقب هاي ال اي دي جديد براي همه مدل ها)

2. سيستم تعليق تجديد نظر شده/بهبود يافته

3. فضاي داخلي جديد

4. در مدل اي ايكس به بالا،صفحه لمسي 7 اينچي با قابليت اتصال گوشي اپل به ماشين و

5. همه انواع اكورد به جز مدل پايه LX از آپشن صندلي عقب هاي تاشو 60/40 برخوردارند.

6. پكيج جديد هوندا سنسينگ از اجزاي سيستم كمك راننده نيز در تمام مدل هاي اين خودرو موجود ميباشد.

فروش هوندا آکورد جدید با تخفیف ویژه :

شرایط فروش هوندا آکورد 2016

دیدگاه خود را بنویسید

کیوسک مطبوعاتی