پایگاه خبری رسمی خودرو و صنایع وابسته
شماره مجوز ۸۲۱۸۶ از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی

کرمان موتور با متنوع ترین سبد خودروها به نصف جهان آمد

كرمان موتور در هفدهمين نمايشگاه خودرو اصفهان يكي از پر بازديد ترين غرفه ها را دارد.

میلاد میرعابدینی
سه شنبه - ۱۶ آبان ۱۴۰۲

به گزارش پایگاه خبری جوان خودرو:

اين خودروساز با سبد متنوع محصولات خود نظر بسياري از بازديدكنندگان را به خود جلب كرده است. KMC X5 یکی از جدیدترین خودروهاي كرمان موتور است كه در غرفه اين خودروساز به نمايش در آمده. كراس اووري كه به تازگي توسط اين خودروساز معرفي شده و به دليل طراحي جذاب نقطه عطف توجه بازديدكنندگان از غرفه كرمان موتور است.

اين خودرو از يك موتور ١.٥ ليتري توربوشارژ با قدرت ١٧٢ اسب بخار بهره مي برد. گشتاور موتور اين خودرو به ٢٨٠ نيوتن متر مي رسد و به اين ترتيب در رده كراس اورهاي اقتصادي بازار قرار مي گيرد. قدرت موتور به وسيله يك گيربكس ٦ سرعته دو كلاچه به چرخ هاي جلو منتقل مي شود.

اين خودرو مجهز به فرمان برقي است و گرمن صندلي هاي جلو هم از ديگر امكانات اين خودرو هستند. صندلي راننده در اين خودرو در ٥جهت به صورت برقي تنظيم مي شود و اين صندلي از حافظه نيز بهره مي برد.

سيستم مولتي مديا و سيستم صوتي با ١٠ بلندگو و ساب ووفر، سيستم كنترل پايداري، كنترل ايستايي در سربالايي، ترمزهاي كمكي و اضطراري، سيستم كنترل كشش، ترمز پارك برقي و سنسور دنده عقب از جمله امكانات رفاهي و ايمني اين خودرو هستند. همچنين دوربين ٣٦٠ درجه، سانروف پانارومیک، سنسور نور، آينه هاي جمع شونده برقي مجهز به گرمكن و اهرم تعويض دنده الكترونيكي از ديگر امكانات اين خودرو به حساب مي آيند.

همچنین کرمان موتور بک X3 با رنگ جذاب را به نمایشگاه اصفهان آورده است. این خودرو به زودی قیمت گذاری خواهد شد.

دیدگاه خود را بنویسید

کیوسک مطبوعاتی