پایگاه خبری رسمی خودرو و صنایع وابسته
شماره مجوز ۸۲۱۸۶ از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی

آرین دیزل

حضور آرین دیزل در ششمین نمایشگاه بین المللی صنعت پخش کیش

آرین دیزل به عنوان یکی از پرتیراژ ترین خودروسازان بخش کار و تجاری کشور با محصولات باری جک و شک موتو در ششمین نمایشگاه بین المللی صنعت پخش کیش شرکت می کند.

فاطمه علی اصغری
دوشنبه - ۲۷ فروردین ۱۴۰۳

به گزارش پایگاه خبری جوان خودرو؛

آرین دیزل به عنوان یکی از پرتیراژ ترین خودروسازان بخش کار و تجاری کشور با محصولات باری جک و شک موتو در ششمین نمایشگاه بین المللی صنعت پخش کیش شرکت می کند.

این نمایشگاه با تمرکز بر آخرین نوآوری ها و دستاوردهای جهانی صنعت پخش از تاریخ ۱۸ الی ۲۰ اردیبهشت ماه ۱۴۰۳ در مرکز نمایشگاه و همایش های بین المللی کیش برگزار خواهد شد.

آرین دیزل پیش از این با حضور در نمایشگاه های مختلف و ارایه خودروهای خود با کاربری های مختلف توانسته بود نظر بسیاری از بازدیدکنندگان را به خود جلب کند .

انجمن ملی صنعت پخش ایران برای موفقیت اعضای خود در بازار رقابتی و تبدیل شدن انجمن به یکی از بزرگ ترین نهادهای غیر دولتی، رویکردی فعال در زمینه افزایش سطح دانش حرفه ای و استفاده از پژوهش های علمی دارد، بدیهی است تعامل با تمام بازیگران تاثیرگذار این عرصه در رخدادی ملی به تحقق این اهداف و چشم اندازها کمک شایانی خواهد نمود.

در ادامه سیاست گذاری های جدید هیات مدیره و فصل جدید برنامه های انجمن ملی صنعت پخش و نگاه تحول گرا به این حوزه و نیز پیرو برگزاری موفقیت آمیز پنجمین نمایشگاه و کنفرانس بین المللی صنعت پخش ایران، باهمکاری کلیه دست اندرکاران و زیست بوم توسعه صنعت پخش در کشور شامل وزارت صنعت، معدن، تجارت، وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی ، وزارت اقتصاد، بانک های عامل، شرکت های عضو انجمن، تامین کنندگان تجهیزات سخت افزاری و نرم افزاری، متولیان فروشگاه های زنجیره ای و سایر ذی نفعان این حوزه ششمین دوره این رویداد از تاریخ ۱۸ لغایت ۲۰ اردیبهشت ماه ۱۴۰۳ در جزیره کیش برگزار می گردد.

توسعه بازار شرکت های تولید کننده مواد غذایی، دارویی، بهداشتی و نیز توسعه سبد شرکت های صنعت پخش، نگاه ویژه به حوزه لجستیک و حمل و نقل و گسترش ارتباطات بین المللی این حوزه استراتزیک از اصلی ترین اهداف برگزاری این دوره از رویداد است.

آرین دیزل

انتهای پیام/

دیدگاه خود را بنویسید

کیوسک مطبوعاتی