پایگاه خبری رسمی خودرو و صنایع وابسته
شماره مجوز ۸۲۱۸۶ از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی

بازار-خودرو

کاهش قیمت خودروهای بی کیفیت در سال 95

بنا به گفته رئیس اتحادیه فروشندگان خودرو، شورای رقابت اعلام کرده است قیمت خودروهای بی کیفیت در سال 95 کاهش خواهد یافت و به همین دلیل بازار خودرو همچنان راکد است. امیرارسلان منصوری با اشاره به اینکه بازار خودرو برخلاف انتظارات در روزهای آخر سال هم رونق نیافته است، اظهار داشت: در حال حاضر مردم […]

سهیل زنگنه
دوشنبه - ۲۴ اسفند ۱۳۹۴

بنا به گفته رئیس اتحادیه فروشندگان خودرو، شورای رقابت اعلام کرده است قیمت خودروهای بی کیفیت در سال 95 کاهش خواهد یافت و به همین دلیل بازار خودرو همچنان راکد است.

امیرارسلان منصوری با اشاره به اینکه بازار خودرو برخلاف انتظارات در روزهای آخر سال هم رونق نیافته است، اظهار داشت: در حال حاضر مردم دست از خرید برداشته‌اند و منتظر تغییرات بازار در سال آینده هستند.

رئیس اتحادیه فروشندگان خودرو با بیان اینکه ورود خودروهای جدید را باید یکی از دلایل رکود خرید و فروش خودرو دانست، افزود: این در حالی است که شرکت‌های خودروساز اعلام کرده‌اند تولیدات مشترک آنها با شرکای خارجی در سال ۹۶ وارد بازار خواهد شد.

وی اضافه کرد: البته در کنار این موضوع شورای رقابت هم اعلام کرده که قیمت خودروهای بی کیفیت در سال ۹۵ کاهش خواهد یافت که همین موضوع خود می تواند مانع خرید خودرو توسط مردم در این روزها باشد.

منصوری با بیان اینکه در سال آینده با گشایش های بین المللی مردم توقع کاهش قیمت ها را دارند، گفت: در حال حاضر فروشندگان خودرو به دلیل رکود بازار با مشکلات زیادی روبه رو شده اند.

منبع : خبرگزاری تسنیم

قیمت گذاری دولتی خودرو مانع ورود خودروسازان خارجی

دستورالعمل قیمت گذاری جدید در سال 95 انجام می شود.

دیدگاه خود را بنویسید

نظرات کاربران

کیوسک مطبوعاتی