پایگاه خبری رسمی خودرو و صنایع وابسته
شماره مجوز ۸۲۱۸۶ از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی

نیسان لیف (خودروی الکتریکی)

مدل جدید نیسان لیف در آستانه رونمایی

گزارش ها حاکی از آن است که مدل جدید نیسان لیف با باتری قوی تر در آگوست (مرداد) عرضه خواهد شد. مدل جدید لیف که در ماه آگوست عرضه خواهد شد با یک بار شارژ می‌تواند مسافت 125مایل (201 کیلومتر) را طی کند. یک منبع آگاه می‌گوید برای افزایش محدوده مسافتی که این خودرو می‌تواند […]

سهیل زنگنه
چهارشنبه - ۱۰ تیر ۱۳۹۴

گزارش ها حاکی از آن است که مدل جدید نیسان لیف با باتری قوی تر در آگوست (مرداد) عرضه خواهد شد.

مدل جدید لیف که در ماه آگوست عرضه خواهد شد با یک بار شارژ می‌تواند مسافت 125مایل (201 کیلومتر) را طی کند. یک منبع آگاه می‌گوید برای افزایش محدوده مسافتی که این خودرو می‌تواند طی کند از حداکثر انرژی تولید شده توسط باتری لیتیوم یونی استفاده شده است. این باتری جدید به اندازه باتری فعلی است، اما می‌تواند 30 کیلووات ساعت برق تولید کند در حالی که باتری مدل‌های فعلی 24 کیلووات ساعت برق تولید می‌کند.

به گفته این منبع آگاه، گرچه انتظار می‌رود این مدل جدید مسافت 125 مایل را طی کند، اما در شرایط واقعی مسافت 105 تا 110 مایل را طی خواهد کرد. مدل فعلی می‌تواند در یک بار شارژ مسافت 84 مایل را بپیماید. عرضه مدل جدید لیف به افزایش فروش این مدل در آمریکا کمک خواهد کرد. طی پنج ماه نخست امسال فروش لیف در آمریکا 25درصد کاهش یافته و به 7 هزار و 742 دستگاه رسیده است.

دیدگاه خود را بنویسید

کیوسک مطبوعاتی