فروش لیفان X60 اتومات در روز عید سعید فطر

مدیرعامل کرمان موتور از آغاز تولید نمونه های اولیه ایکس60 با گیربکس اتوماتیک (CVT) در این شرکت خودروسازی خبر داد. فروش لیفان X60 اتومات در روز عید سعید فطر آغاز خواهد شد.

بروز رسانی: فروش اقساطی لیفان X60 اتوماتیک آغاز شد(بهمن 95)

محمدرضا میرعلینقی، با اعلام این خبر گفت: با تولید موفقیت آمیز نمونه های اولیه ایکس60 اتومات در کرمان موتور و آماده سازی خطوط برای تولید انبوه این خودرو شاسی بلند، همزمان با عید سعید فطر شاهد فروش اولیه ایکس60 با گیربکس CVT خواهیم بود.

به گفته وی، در این خودرو به دلیل ساختار متفاوت گیربکس های سی.وی.تی، حرکت و شتاب ‌گیری خودرو به صورت پیوسته انجام می‌شود.

گزارش خودرو

مدیرعامل کرمان موتور اعلام قیمت این خودرو را به زمان فروش اولیه آن موکول و اظهار امیدواری کرد که ایکس60 اتوماتیک با یک قیمت گذاری مناسب به بازار داخلی عرضه شود.

لیفان ایکس 60 اتوماتیک_Lifan X60 CVT  وی در ادامه مهم ترین مزیت خودروهای چینی را قیمت مناسب، طراحی به روز و کیفیت قابل قبول دانست و افزود: طی سالیان گذشته خودروسازان چینی سرمایه گذاری های قابل توجه ای در ایران کرده اند و در حال حاضر در سایر بازارهای دنیا مانند روسیه، آمریکای جنوبی و خود چین نیز که محصولات اروپایی و ژاپنی با قیمت مناسب وجود دارند، در حال فعالیت هستند. مهندس میرعلینقی در پایان خاطرنشان کرد: با توجه به قوانین کشور باید در نظر داشت که شاید ارزان ترین محصولات اروپایی و ژاپنی فاصله قیمتی زیادی با محصولات چینی تولیدی در داخل کشور خواهند داشت و سیاست مجموعه کرمان موتور نیز افزایش کیفیت محصولات تولیدی خود و همچنین گسترش و ارتقاء شبکه خدمات پس از فروش به این محصولات در راستای افزایش رضایت مندی مشتریان خواهد بود.

کرمان موتور در وضعیت بحرانی

ایساکو تعمیرگاه تخصصی بهنام آمیکو مدیران خودرو کرمان موتور>

اتو خسروانی

نظر شما !!
  1. رحمت

    با سلام من پژو 206V9 اتوماتیک صندوقدار مدل88 سفید دارم با 58هزار کارکرد و فوق العاده تمیزه چون نظامی بودم حساسم روی وسیله . آیا شما مشتری دارید که من مستقیم با شما قرارداد ببندم؟ و میخواهم به مبلغ 3000000میلیون بفروشم و همه مبلغ را بعنوان پیش قسط برای لیفان X60 بپردازم و با اقساط36 ماهه با ماهیانه حدود 1میلیون قسط بپردازم. آیا شما قبول میکنید ؟ شماره موبایل من 09125847283 دارابی