نگاهی به MVM X33 جدید

چند دقیقه در داخل MVM X33 جدید

اخیراً عکس هایی از نسل جدید خودروی شاسی بلندMVM  در فضاهای مختلف منتشر گردیده است. چیزی که در این تصاویر مشخص بود، این خودرو نسل سوم خودروی MVM X33 است که به روز رسانی و مدرنیزه شدن این مدل خودروی شاسی بلند از هر دو حیث طراحی داخلی و بیرونی نسبت به مدل قبلی این خودرو مشهود است.

بروزرسانی:

ثبت نام ام وی ام X33 و X22 با قیمت قطعی و سود مشارکت 18 درصد (اسفند 96)

از جمله این تغییرات استایل مدرن و زیبای تریم داخلی دو رنگ این شاسی بلند شهری با دو رنگ مشکی و قرمز است که چاشنی خاصی از ترکیب تکنولوژی و صنعت مد به این خودرو اضافه کرده است. همینطور بدنه این خودرو نیز به صورت دو رنگ عرضه خواهد شد.

ام وی ام ایکس 33 کابین

نکته ظریف قابل مشاهده دیگر در طراحی داخلی این خودرو محل قرارگیری جدید کنترلرهای قسمت های مختلف این مدل بوده که به شکل مناسب و قابل دسترسی در محیط دور سرنشینان چیده شده اند. یک صفحه نمایش بزرگ 7 اینچی در وسط کنسول خودرو قرار گرفته است که کاربری های مختلفی از جمله نقشه خوانی و ناوبری و را برای راننده ارائه می کند. داشبورد و کنسول در کنار  طراحی هیجان انگیزی بهینه و مدرن شده و از همه فضاها به بهترین شکل استفاده شده است. تمامی سیستم تهویه دیجیتال به همراه دریچه خروج جدید در یک چینش چشم نواز در جلوی کنسول قرار گرفته اند.

نوارهای قرمز رنگ روی درها و همینطور دوخت قرمز روی چرم صندلی ها که به شکل سخاوتمندانه ای استفاده شده است، شخصیت خاصی به ظاهر داخلی این خودرو بخشیده است.
ام وی ام ایکس 33 کابین

خودروی X33 به عنوان تاثیرگذارترین شاسی بلند تولید داخلی، در بازار تا کنون پس از گذشت بیش از 5 سال از ورودش عملکرد خوبی را به لحاظ فروش و تجربه رانندگی ارائه و عددی حدود 50000 دستگاه را در کارنامه فروش خود ثبت کرده است . فروش جهانی این خودرو نیز بالغ بر 1000000 دستگاه گزارش شده است که در این سگمنت خودرو عدد قابل توجهی به حساب می آید. همینطور  مدل جدید این خودرو که اکنون مراحل تست های پیش از ورود خود را طی می کند در صف تصمیم گیری مدیران شرکت مدیران خودرو برای ورود به بازار کشور است که تکنولوژی بالاتر و طراحی شیک تر آن به طور قطع بر قدرت رقابتی این مدل شاسی بلند خواهد افزود.

ایساکو تعمیرگاه تخصصی بهنام کرمان موتور آمیکو مدیران خودرو

نظر شما !!
  1. رحمت

    آقای محترم : اگه بخواین با4 تا خط قرمز و و دو رنگ کردن خودرو x33 مردمو گول بزنین و قیمتهای نجومی به ملت ساده و بی آلایش ما قالب کنین همون بهتر که در انبارهاتون بمونه و مردم با درایت ما نخرند. شما اگه به فکر ملت ما هستین بیاین یک سنت شکنی در قیمت این صنعت خودرو داشته باشین.
    کیفیت را ببرین بالا و بابت کیفیت خوب حق خودرا بگیرین. مثلا با پیش پرداخت مناسب و اقساط طویل المدت. چون همه مردم که ماهیانه 3تا5میلیون حقوق نمی گیرند که بیان ماهیانه 2میلیون قسط بدهند. اقساط خودروهای چینی و مونتاژ شده را بدون سود یا سود قابل قبولی باید زیر 1 میلیون باشه.