کرمان موتور شرایط فروش لیفان و جک را اعلام کرد (مرداد 95)

شرکت کرمان موتور در بخشنامه ای جدید، شرایط فروش انواع مدل های لیفان و جک را اعلام کرده است. لازم به ذکر است که این طرح فروش از 16 مرداد ماه 95 قابل اجراست.

در این شرایط فروش لیفان و جک که تنها تا پایان روز ۳۱ مردادماه جاری اعتبار دارد برای خودروی لیفان ۸۲۰ دو مدل فروش نقدی دو مرحله ای و اقساطی مشخص شده است و علاقه مندان بر حسب توانایی پرداخت خود یکی از این ۲ مدل را می توانند انتخاب کنند.

از گروه لیفان، سری X50 نیز در دو مدل گیربکس دستی و اتوماتیک ارائه شده که هر دو مدل به صورت اقساطی ارائه می شود.

اما در مورد لیفان X60 اتوماتیک که به تازگی به سبد فروش محصولات کرمان موتور اضافه شده است نیز دو مدل فروش نقدی و اقساطی برای خریداران در نظر گرفته شده است که در مدل اقساطی شما تنها با پرداخت مبلغی در حدود ۲۰ میلیون تومان می توانید از سواری با یک خودروی شاسی بلند و اتوماتیک لذت ببرید.

کرمان موتوری ها در مورد برند جک نیز از همین دو روش فروش نقدی مرحله ای و اقساطی استفاده کرده اند تا بتوانند جایگاه این برند خودرویی را در میان سایر رقبای احتمالی بهبود بخشند.

گزارش خودرو

این شرکت خودروسازی برای جک S5 دنده دستی دو روش فروش نقدی و اقساطی را اعلام کرده اما؛ در مورد فروش محصول اتوماتیک این مدل خودرو تنها به شما خرید نقدی را پیشنهاد و ارائه می کند.

اما در مورد سری J5 اوضاع کاملا فرق می کند یعنی این کمپانی خودروسازی برای مدل اتوماتیک این مدل خودروی جک، دو مدل فروش نقدی و اقساطی و همچنین برای مدل دنده ای تنها طریقه خرید نقدی را ارائه کرده است.
کرمان موتور برای برخی از خودروهای خود یکسال بیمه بدنه رایگان نیز ارائه می دهد.

شرایط فروش لیفان و جک

 

لیفان X50 را دو مرحله ای بخرید (مرداد 95)

لیفان 820 را قسطی بخرید (مرداد 95)

شرایط جدید فروش جک J5 (مرداد 95)

ایساکو تعمیرگاه تخصصی بهنام کرمان موتور آمیکو مدیران خودرو

نظر شما !!