مسیر ۱۳ خودرو لوکس قاچاق به زیر دستگاه پرس ختم شد!

برای اولین بار در کشور 13 خودرو لوکس شامل بنز ، بی ام و ، پورشه و رنجروور که از طریق قاچاق به کشور وارد شده است امحاء می شود.

به گزارش عصر ایران، مدیرکل مبارزه با قاچاق کالا و ارز سازمان تعزیرات حکومتی از امحای 13 خودرو لوکس قاچاق در هفته جاری خبر داد و گفت: این اقدام برای اولین بار در کشور اجرا می شود.
سیدعبدالمجید اجتهادی در گفت و گوی اختصاصی با خبرنگار عصر ایران در مورد جزئیات این پرونده قاچاق خودرو گفت: مطابق این پرونده که در سال گذشته مورد بررسی قرار گرفت متهم پرونده 13 خودروی لوکس شامل بنز S500 ، بی ام و ، پورشه و رنجروور را به صورت قاچاق و از طریق مرزهای غیررسمی وارد کشور کرده و حتی تعدادی از آنها را نیز فروخته بود که با پبگیری های لازم موضوع کشف و پرونده در سازمان تعزیرات حکومتی مورد رسیدگی قزار گرفت.وی ادامه داد: در این پرونده متهم به پرداخت 14 میلیارد تومان جزای نقدی محکوم شد و خودروها نیز ضبط شدند.مدیرکل مبارزه با قاچاق کالا و ارز سازمان تعزیرات حکومتی در مورد چگونگی امحاء این خودروها گفت: با توجه به قانون و هماهنگی های انجام شده از سوی سازمان اموال تملیکی، ستاد مرکزی مبارزه با قاچاق کالا و ارز ، تعزیرات حکومتی و قوه قضائیه مقرر شده تا این خودروها برای اولین بار در کشور امحاء شود.

وی ادامه داد: به دلیل اینکه امکان عرضه این خودروها در کشور طبق مقرات فعلی وجود ندارد و همچنین موضوع صادرات آنها نیز مقدور نیست لذا این 13 خودروی لوکس در هفته جاری و در استان فارس که پرونده این خودروها در آنجا بررسی شده است امحاء شده و از بین می روند.

تعمیرگاه تخصصی خودروهای آلمانی

تعمیرگاه تخصصی خودروهای آلمانی

تعمیرگاه تخصصی خودروهای آلمانی

بعد از این اتفاق باید دید که تکلیف خودروهای لوکسی که از طریق قاچاق وارد شده‌اند و در سازمان اموال تملیکی گمرک تهران خاک می خورند چیست.

جریمه 13 میلیارد تومانی برای قاچاقچی خودروهای لوکس

موتورسیکلت 150 میلیونی قاچاق ، توقیف شد – جوان خودرو

ایساکو تعمیرگاه تخصصی بهنام کرمان موتور آمیکو مدیران خودرو

نظر شما !!
  1. علیرضا عبادی

    باسلام خدمت همگی امحاء به نظرم کار درستی نیست ما که می توانیم امحا کنیم می توانیم این خودرو ها را به مبداء عودت داده یا در کشور دیگری به فروش برسانیم و دریافتی آن را برای عوام مردم مستضعف هزینه کنیم این بهتر است از امحاء انسانهای محتاج زیادند در دنیا ،ایران نباشد کشورهای همسایه محتاج کشور های آفریقایی محتاج حتی سایر موارد اکتشافی قاچاق به جزء سیگار که امحاء ایرانی آن هم بهتر است چیزی را امحاء کنیم که مورد استفاده مضر انسانهاست /// والله اعلم بلامور