تحویل اولین سری چری آریزو5 با مراسم ویژه

تحویل اولین سری از خودروهای چری آریزو5 ، محصول جدید شرکت مدیران خودرو در نمایندگی های این شرکت همراه با مراسم ویژه ای برای خریداران این خودرو آغاز شد.

روز گذشته تحویل سری اول چری آریزو5 در نمایندگی 353 لطفی پور واقع در میدان پونک همراه با اهداء جوایز ویژه به خریداران این خودرو آغاز شد.

یکی از اولین خریداران چری آریزو5 در پاسخ به پرسش هایی که مطرح شد، برند چری را برندی رو به رشد و تکامل دانست که با معرفی خودروی چری تیگو5 جایگاه خود را در مقایسه با بسیاری از

رقبایش ارتقاء بخشید.

همچنین مهم ترین نکته در انتخاب چری آریزو5 را طراحی زیبا و به روز آن عنوان کرد  که در کنار امکانات رفاهی و ایمنی مناسب همچون 6 عدد ایربگ و انواع سیستمهای پایداری در کنار مصرف سوخت کم و گیربکس پیش رفته CVT و همچنین گارانتی 5 سال یا 150000 کیلومتر نظر خریدار را به خود جلب می کند.

چری آریزو5 دومین محصول شرکت مدیران خودرو از برند چری است که تحویل آن اخیرا آغاز شده  و استقبال گرمی را در بازار تجربه می کند.

بررسی کامل چری آریزو5 را در دو لینک روبرو بخوانید(تجربه پیست+تجربه جاده):   تست جاده‌ای چری آریزو 5 + گزارش و عکس + یک روز با چری آریزو 5 در پیست آزادی + عکس

 

 

تست رانندگی آریزو5 برای مشتریان

چری تیگو5 ، خودرو سفارت خانه چین در ایران

مدیران خودرو از MVM X33 S جدید پرده برداشت

ام وی ام 315 اسپرت، با چهره ایی جذاب‌تر و امکانات به روزتر

اقبال مناسب خودروهای چینی در بازار ایران

 

 

ایساکو تعمیرگاه تخصصی بهنام کرمان موتور آمیکو مدیران خودرو

نظر شما !!