ورود قطعه سازان ایرانی به زنجیره تامین محصولات مشترک ایران خودرو و پژو

دومین نشست مشترک قطعه سازان ایران خودرو و پژو با هدف شناخت و توسعه فرصت های همکاری بیشتر میان سازندگان قطعات و مجموعه های خودرو ایران و پژو برگزار می شود.

به گزارش ایکوپرس، این نشست برای دومین سال پیاپی در شرکت ساپکو برگزار می شود تا زمینه های همکاری و مشارکت قطعه سازان ایرانی و فرانسوی در تولید محصولات مشترک ایران خودرو و پژو بررسی و مشخص شود.

گردهمایی فعالان زنجیره تامین ایران خودرو و پژو در روزهای بیست و بیست و یکم شهریور برگزار می شود که پس از همایش و هم اندیشی روز نخست، هیات فرانسوی روز یکشنبه در قالب چند گروه کاری، از خطوط تولید شرکت های سازنده کشور دیدن خواهند کرد. بعد از ظهر روز یکشنبه نیز به دیدارهای چند جانبه قطعه سازان ایرانی و فرانسوی اختصاص خواهد رفت.

این نشست مشترک سال پیش نیز برگزار شد اما نشست امسال که با حضور نمایندگان شرکت های داخلی و خارجی فعال در حوزه قطعه سازی برگزار می شود، با توجه به عملیاتی شدن قرارداد همکاری و ایجاد شرکت مشترک «ایکاپ» از اهمیت بیشتری برخوردار است.

سرعت بخشیدن به خودکفایی قطعات خودروهای جدید، ایجاد تعامل دو سویه میان قطعه سازان دو شرکت جهت ارتقای کیفی قطعات، افزایش توان فنی مهندسی و رقابت پذیری سازندگان داخلی، ایجاد پتانسیل های صادراتی در صنعت خودرو و قطعه سازی کشور و بسترسازی برای عقد قراردادهای همکاری مشترک از جمله اهدافی هستند که در این گردهمایی دو روزه دنبال خواهند شد.

نمایندگی های ایران خودرو در شیفت عصر هم به مشتریان سرویس می دهند

کلید به کلید، نسخه ایران خودرو برای تاکسی های فرسوده

رکورد تولید ماهیانه توسط ایران خودرو شکسته شد

پتانسیل های صنعت قطعه سازی ایران

آغاز مکان یابی کارخانه ایران خودرو و پژو (ایکاپ)

سهم داخلی سازی خودرو از 40 به 20 درصد رسید

تاریخ عرضه و قیمت محصولات جدید پژو در ایران

 

ایساکو تعمیرگاه تخصصی بهنام کرمان موتور آمیکو مدیران خودرو

نظر شما !!