مقاومت ایستگاه های مترو تهران در برابر زلزله 9 ریشتری

احمدی بافنده در دویست و نود و یکمین جلسه علنی شورای شهر تهران در بررسی لایحه برنامه عملیاتی مدیریت بحران و برنامه واکنش اضطراری در مترو و فضاهای زیرسطحی، اظهار داشت: امروز مترو تهران با توجه به ظرفیت خوبی که دارد و امکان توسعه‌ای که برای آن فراهم است بزرگترین رسالت دولت بعد از انقلاب است.

به نقل از فارس، احمدی بافنده در دویست و نود و یکمین جلسه علنی شورای شهر تهران در بررسی لایحه برنامه عملیاتی مدیریت بحران و برنامه واکنش اضطراری در مترو و فضاهای زیرسطحی، اظهار داشت: امروز مترو با توجه به ظرفیت خوبی که دارد و امکان توسعه‌ای که برای آن فراهم است بزرگترین رسالت دولت بعد از انقلاب است.

وی افزود: حمل‌ونقل ریلی از ایمن‌ترین حمل‌ونقل‌ها محسوب می‌شود و حدود 200 سال است که حمل‌ونقل زمینی مورد استفاده قرار می‌گیرد.

مدیرعامل شرکت بهره‌‌برداری مترو تهران افزود: روزانه به اندازه یک سال فرودگاه امام خمینی (ره) در مترو جابه‌جایی داریم و توسعه تکنولوژی ما را ملزم به رعایت بیشتر ایمنی کرده است.

گزارش خودرو

احمدی بافنده افزود: کمیسیون امنیت و ایمنی مترو تشکیل شده است و امنیت و کنترل مترو بر عهده مدیرعامل شرکت بهره‌برداری است.

وی خاطرنشان کرد: تفاهم‌نامه‌ای با دانشگاه آزاد در خصوص تاب‌آور کردن تهران‌ امضا کرده‌ایم و از مترو به عنوان یک ظرفیت تاب‌آور استفاده کرده‌‌ایم.

مدیرعامل شرکت بهره‌‌برداری مترو تهران خاطرنشان کرد: ایستگاه‌های مترو تا 9 ریشتر مقاوم در برابر زلزله است و از تونل‌ها زمانی که حادثه‌ای رخ دهد می‌توان استفاده کرد.

منتظر قطار سبک شهری در پایتخت باشید

در انزوای حمل و نقل ریلی ، جاده های پر خطر جان می گیرند

پیشرفت های مترو تهران در چه وضعی است؟

ایساکو تعمیرگاه تخصصی بهنام آمیکو مدیران خودرو کرمان موتور>

اتو خسروانی

نظر شما !!