پایگاه خبری رسمی خودرو و صنایع وابسته
شماره مجوز ۸۲۱۸۶ از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی

میتسوبیشی پاجرو 2016

اولین تصاویر از نسل جدید پاجرو

چندی پیش وبسایت‌های خودرویی سرتاسر جهان تصاویری غیر رسمی گرفته شده از خودروی جدید شاسی بلند میتسوبیشی که در حال گذراندن تست‌های خیابانی منتشر کردند. تمامی حدس ها به سمت نسل جدید پاجرو کشیده شده بود و حالا تصاویری جدید از این خودرو منتشر شده که نشان دهنده درست بودن حدس ها است. این تصاویر […]

سهیل زنگنه
دوشنبه - ۱۸ خرداد ۱۳۹۴

چندی پیش وبسایت‌های خودرویی سرتاسر جهان تصاویری غیر رسمی گرفته شده از خودروی جدید شاسی بلند میتسوبیشی که در حال گذراندن تست‌های خیابانی منتشر کردند. تمامی حدس ها به سمت نسل جدید پاجرو کشیده شده بود و حالا تصاویری جدید از این خودرو منتشر شده که نشان دهنده درست بودن حدس ها است. این تصاویر رندر کامپیوتری، پاجرو جدید است.

با استناد به تصاویر آپلود شده مربوط به نسل جدید پاجرو، می‌توان گفت که نسل جدید پاجرو با چهره‌ای جدید و کاملا مدرن طراحی و توسعه پیدا کرده است که به شدت توجه را به خود جلب می کند. در قسمت جلویی خودرو شاهد چراغ‌های جدید کوچک LED و جلوپنجره‌ای بزرگ و مشبک و همچنین سپری جدید با دو مه شکن در دو گوشه چپ و راست آن هستیم که همانطور که به آن اشاره کردیم، چهره‌ای مدرن و عامه پسندانه را شکل داده است. عقب خودرو هم با توجه به تصویری که ارائه شده، کمی ابتدایی و خشک طراحی شده که تنها چراغ‌های چند تکه بزرگ کشیده آن در این بخش خودنمایی می‌کنند.

میتسوبیشی پاجرو 2016
در لابه‌لای خبرهای به دست آمده از این خودرو، زمزمه‌هایی هم از پیشرانه‌های احتمالی مورد استفاده در این خودرو به گوش می‌رسدبه نظر می رسد این خودرو  زیبا از دو پیشرانه استفاده میکند که یکی 2.4 لیتری بنزینی با 125 اسب بخار قدرت و دیگری یک پیشرانه 2.4 لیتری دیزلی با 180 اسب بخار توان است که به ترتیب از نسخه بنزینی آن حداکثر 194 نیوتون متر گشتاور و از نسخه دیزلی هم حداکثر 430 نیوتن متر گشتاور بدست می‌آید. علاوه بر این‌ها وبسایت‌های منبع به پیشرانه‌ای محرک پلاگین هیبریدی هم اشاره کرده‌اند، ولی میتسوبیشی تا کنون نه این اطلاعات را تایید کرده و نه تکذیب کرده است.

برچسب‌ها : میتسوبیشیپاجرو

دیدگاه خود را بنویسید

کیوسک مطبوعاتی