بازدید مدیران قطعه سازان آلمانی از پارس خودرو

جمعی از مدیران قطعه سازان آلمانی با هدف شناسایی فرصت هایی برای همکاری تجاری دوجانبه با پارس خودرو ، ازاین شرکت بازدید کردند.

به گزارش سایپا نیوز؛ کلاوس براونینگ مدیرعامل انجمن خودرو سازی آلمان و جمعی از مدیران و متخصصین صنعت خودرو و قطعات آلمان با هدف ایجاد و گسترش مناسبات تجاری دو جانبه از خطوط تولید بدنه و مونتاژ تندر90 و ساندرو در شرکت پارس خودرو بازدید کردند.

در این بازدید حسام الدین قاسم زاده مدیر صادرات پارس خودرو گفت: رقابت، اصلی ترین موضوعی است که در فعالیت های اقتصادی دنیا  در حال خودنمایی است و در دنیای رقابتی امروز کیفیت، تکنولوژی، رضایت مشتری و … تاثیرات بسزایی از خود بر جای می گذارند.

بازدید آلمانی ها از پازس خودرو

قاسم زاده با اشاره به اینکه فعالیت های صادراتی ما در بازارهای هدف به خوبی نشان داده که زیرساخت های تولیدی در پارس خودرو از منظر کیفیت در وضعیت مطلوبی است و همواره به عنوان یک مزیت رقابتی از آن یاد می شود و امید است با حضور هیات های متخصص خودرویی در شرکت و برقراری ارتباط مستقیم و موثر در سطوح مختلف سازمانی در جهت حفظ و ارتقای محصولاتمان قدم برداریم.

کلاوس براونینگ مدیرعامل انجمن خودروسازی آلمان نیز در این بازدید گفت: بازار خودرو در کشور ایران دارای پتانسیل بسیار بالایی می باشد و از آنجا که جمعیت ایران با جمعیت آلمان برابر است ایران هم می تواند در خصوص تولید برندهای خودرویی آلمان بسیار مناسب باشد.

کلاوس براونینگ تصریح کرد: از پتانسیل موجود تولید خودرو درشرکت پارس خودرو تحت تاثیر قرار گرفتم و خوشبختانه در صنعت خودرو ایران افراد متخصص با سطح تحصیلات علمی بسیار خوب وجود دارد که این خود می تواند نقطه عطفی در پیشرفت صنعت خودروسازی ایران باشد.

همچنین این مدیر آلمانی با اشاره به بحث کیفیت در خودروهای تولیدی اظهارداشت: در شرکت پارس خودرو مشخص است کارکنان با فراگیری آموزش های لازم درجهت تولید محصولات با کیفیت تمام تلاش خود را می کنند و  شرکت پارس خودرو در امر تولید خودرو با درجه کیفی بالا درحال فعالیت است.

توافق رنو و ایدرو به قرارداد تبدیل می شود

نشست مشترک میان مدیران ارشد گروه سایپا و برلیانس

صدور مجوز سرمایه گذاری سیتروئن در ایران

تولید خودروسازی سایپا از مقدار پیش‌بینی شده فراتر رفت

انتشار اوراق مرابحه سایپا + فروش سریع این اوراق در بازار سهام

قائم مقام ارشد کیفیت و رضایت مشتریان شرکت رنو فرانسه از پارس خودرو بازدید کرد

 

ایساکو تعمیرگاه تخصصی بهنام کرمان موتور آمیکو مدیران خودرو

نظر شما !!