عرضه رنو کولئوس با قیمت کمتر از 200 میلیون تومان

مدیرعمل نگین خودرو در جمع خبرنگاران از عرضه نخستین سری رنو کولئوس پیش از آغاز سال ۹۶ خبرداد و اظهارداشت: قرار است در بهمن ماه امسال فروش این خودرو آغاز شود. شرکت تمایل دارد کولئوس را با قیمتی کمتر از ۲۰۰ میلیون‌تومان به فروش برساند اما نهایی شدن قیمت ارتباط نزدیکی با نوسات نرخ ارز دارد.

جمشید حسینی با بیان اینکه تجربه فروش تلیسمان نشان داد که مردم تمایل زیادی به خرید خودروهای فول آپشن دارند، افزود: به همین دلیل رنو کولئوس تنها در نسخه فول‌آپشن به بازار عرضه خواهد شد.

حسینی در خصوص دلایل تأخیر عرضه رنو کولئوس به بازار ایران گفت: رنو خودرو‌هایی را به ایران صادر می‌کند که با شرایط سوخت و آب و‌هوای ایران سازگار باشد. البته خودروهای جدید با سوخت یورو ۶ به بازار ایران عرضه می‌شوند که شرکت کیت‌های مخصوصی برای سازگاری این خودروها با سوخت یورو۴ ایران نصب می‌کند تا کولئوس از نظر فنی در کشور دچار مشکل نشود.

وی اضافه کرد: این کیت‌ها علی‌رغم افزایش هزینه نهایی کولئوس موجب افزایش قیمت این خودرو در بازار کشورمان نشده و تنها تاخیر در ورود را موجب شده است.

مدیرعامل نگین خودرو با اشاره به اینکه فروش بیش از ۱۰۰۰ دستگاه تلیسمان ایران را به پرفروش‌ترین بازار این خودرو در جهان بعد از فرانسه تبدیل کرده است،گفت: قرارداد‌های فروش ۱۲۰ روزه با موعد تحویل در فروردین ۹۶ برای کنترل حاشیه بازار تلیسمان در نظر گرفته ایم همچنین حدود ۷۰۰ دستگاه از این خودرو را تا پایان سال به مشتریان تحویل خواهیم داد.

حسینی در رابطه باافزایش ۵ درصدی عوارض واردات خودرو در لایحه بودجه سال ۹۶ ، اظهارداشت: این موضوع با برنامه‌هایی که دولت مغایر است. البته باید بگویم قرار بود تعرفه واردات سالانه به میزان ۵ درصد کاهش پیدا کند اما افزایش ۵ درصدی عوارض این موضوع را نقض می‌کند. به اعتقاد من اعمال تعرفه و هزینه‌های جانبی واردات خودرو به کشور باعث افزایش ۱۰۰ تا ۱۱۰ درصدی ها نسبت به مبدا می‌شود.

توافق رنو و ایدرو به قرارداد تبدیل می شود

آغاز طرح ملی تولید خودروی رنو با سرمایه‌گذاری خارجی

قائم مقام ارشد کیفیت و رضایت مشتریان شرکت رنو فرانسه از پارس خودرو بازدید کرد

فروش مشارکتی رنو تلیسمان

رنو مگان جدید به ایران می‌آید

شرایط فروش نقدی و اقساطی رنو فلوئنس

 

لاماری راین ایساکو تعمیرگاه تخصصی بهنام کرمان موتور آمیکو مدیران خودرو

نظر شما !!