پایگاه خبری رسمی خودرو و صنایع وابسته
شماره مجوز ۸۲۱۸۶ از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی

زنجیر چرخ

جریمه نداشتن زنجیر چرخ مشخص شد

رئیس پلیس راهور تهران بزرگ با اشاره به قانون اجباری همراه داشتن تجهیرات زمستانی در خودرو گفت:رانندگانی که تجهیزات زمستانی مناسب ( زنجیر چرخ و ..) را ندارند، 30 هزار تومان جریمه خواهند شد. سردار محمدرضا مهماندار با اعلام اینکه از نخستین ساعات بامداد دیروز (19 آذرماه) و در پی بارش برف سنگین در تهران ماموران […]

میلاد میرعابدینی
شنبه - ۲۰ آذر ۱۳۹۵

رئیس پلیس راهور تهران بزرگ با اشاره به قانون اجباری همراه داشتن تجهیرات زمستانی در خودرو گفت:رانندگانی که تجهیزات زمستانی مناسب ( زنجیر چرخ و ..) را ندارند، 30 هزار تومان جریمه خواهند شد.

سردار محمدرضا مهماندار با اعلام اینکه از نخستین ساعات بامداد دیروز (19 آذرماه) و در پی بارش برف سنگین در تهران ماموران پلیس راهور تهران بزرگ در معابر حضور داشتند و نسبت به تسهیل در تردد خودروهای سواری و باز کردن گره ترافیکی در معابر فرعی و شناسایی معابر یخ زده فعالیت کردند، گفت: بر اساس قانون اجباری همراه داشتن تجهیزات زمستانی در داخل خودرو خودروهایی که فاقد تجهیزات زمستانی مثل زنجیر چرخ باشند ۳۰ هزار تومان جریمه خواهند شد.

وی گفت: در این میان با بارش برف و باران شاهد افزایش بار ترافیکی در تهران هستیم.

رییس پلیس راهور تهران بزرگ از آمادگی و برنامه ریزی مناسب پلیس راهور پایتخت برای تسهیل تردد شهروندان و روان سازی ترافیک معابر اصلی در این ایام خبر داد.

به گفته سردار مهماندار، بر همین اساس ماموران پلیس راهور تهران بزرگ با آمادگی کامل و استقرار در معابر اصلی و بزرگراهی پایتخت از جمله بزرگراه های چمران، حکیم، همت و معابر شمالی شهر آمادگی لازم برای نظم بخشی به تردد و روان سازی ترافیک شهری را دارند.

نداشتن زنجیرچرخ از عوامل مهم تصادف در محورهای برف خیز

چگونه خودرو را در مسیرهای یخ زده کنترل کنیم؟
تعیین تکلیف مراکز معاینه فنی خودروهای دیزلی

مدارک مورد نیاز برای تغییر رنگ خودرو

افزایش ۴۰ درصدی هزینه تعویض پلاک خودروهای زیر ۵۰ میلیون

۶ هزار خودروی پلاک مخدوش در تهران توقیف شدند

پس از مفقود شدن یا سرقت پلاک وسیله نقلیه چه کنیم؟

دیدگاه خود را بنویسید

نظرات کاربران

کیوسک مطبوعاتی