پژو 207 صندوق دار در حال تست در خیابان + آلبوم تصاویر

خبرها و رایزنی های احتمالی حاکی از این است که پژو 207 صندوق دار ، زمستان امسال به بازار ایران می آید. این روزها نسخه اتوماتیک آن با ECU ایرانیزه شده خود در سطح شهر در حال تست فنی است و عکس هایی از آن منتشر شده.

 ecu جدید پژو 207 صندوق دار که توسط یک شرکت ایرانی برنامه ریزی شده است، در هوای بسیار سرد واپسین روزهای پاییزی سال 1395 در حال تست فنی می باشد و امروز نیز برای ادامه تست های نهایی خود سمت دیزین خواهد رفت. پیش بینی می شد که گیربکس پژو 207 صندوق دار با گیربکس مشترک دانگ فنگ H30 روانه بازار شود گیربکسی که ظاهرا چیزی حدود 16 میلیون تومان قیمت دارد و گران قیمت به نظر می رسد.

اما نسخه ای که روز گذشته مشاهده شد، از همان گیربکس قدیمی 4 سرعته AL4 که سابقا بر روی پژو های 206 و 207 اتوماتیک نصب می شد بهره می برد. در هر حال تا به امروز مشخص نشده است که پژو 207 صندوق دار با گیربکس دانگ فنگ H30 که هماهنگی خوبی نیز با موتور TU5 آن دارد عرضه خواهد شد یا با همان گیربکس سابق!

روزگاری بود که سانروف جز آپشن های دست نیافتنی محسوب می شد. اما با آمدن خودروهای چینی در بازار ایران سانروف به یک آپشن ساده و پیش پا افتاده و همیشگی تبدیل شد! که ظاهرا همچنان در محصولات داخلی خبری از یک سانروف ساده نیست و گویا قرار است بر روی دنای فیس لیفت جدید از آن پرده برداری شود. نسخه چینی پژو 207 صندوق دار داری سانروف است که در نسخه مشاهده شده  همچنان خبری از آن نبود.

همانطور که در تصاویر مشاهده می کنید در داخل اتاق تغییراتی صورت گرفته که می توان به مانیتور 7 اینچی و تغییرات فرمان اشاره کرد. فرمان زیبا تر شده و کلیدهای کروز کنترل و کنترل بلوتوث برای مکالمه تلفنی به آن اضافه شده است. در نمای بیرونی آنچه که بیشتر به چشم می آید تغییرات چراغ های جلو و عقب بوده و در نمای جلو شاهد یک ابروی LED کاملا بزرگ بر روی لبه بالایی چراغ جلو هستیم.

منبع: سبقت آزاد

اعلام شرایط پیش فروش پژو 207 جدید+قیمت قطعی (آذر 95)

نخستین خط تولید ون در شرکت ایران خودرو دیزل را اندازی شد

پژو 2008 اولین ثمره برجام در صنعت خودرو

شرایط فروش فوری ۳ خودروی پرفروش ایران خودرو

رونق در قلمرو خودروهای ارزان قیمت بازار ایران (اختصاصی)

 

 

ایساکو تعمیرگاه تخصصی بهنام کرمان موتور آمیکو مدیران خودرو

نظر شما !!