پایگاه خبری رسمی خودرو و صنایع وابسته
شماره مجوز ۸۲۱۸۶ از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی

ب ام و سری 7 جدید

درز مشخصات ب ام و سری 7 جدید به همراه عکس

تا رونمایی ب ام و سری هفت 2016 تنها دو روز مانده است ولی به لطف اشتباهی که در وب سایت اتریشی این کمپانی انجام شد تمام جزییات این مدل انتشار یافت. نشر زود هنگام مشخصات سری ۷ جدید در وب‌سایت اتریشی بی‌ام‌و باعث شد تا ما بتوانیم اطلاعاتی در مورد قیمت‌گذاری، مشخصات موتور و […]

سهیل زنگنه
سه شنبه - ۱۹ خرداد ۱۳۹۴

تا رونمایی ب ام و سری هفت 2016 تنها دو روز مانده است ولی به لطف اشتباهی که در وب سایت اتریشی این کمپانی انجام شد تمام جزییات این مدل انتشار یافت. نشر زود هنگام مشخصات سری ۷ جدید در وب‌سایت اتریشی بی‌ام‌و باعث شد تا ما بتوانیم اطلاعاتی در مورد قیمت‌گذاری، مشخصات موتور و امکانات سری ۷ جدید به‌دست آوریم و همچنین برخی از تصاویر داخلی و خارجی آن را البته با اندازه و کیفیت پایین موجود است.

ب ام و سری 7 جدید

ب ام و سری 7 جدید

ب‌ام‌و سری ۷ جدید در ماه اکتبر سال ۲۰۱۵ با پنج موتور مختلف در نمایندگی‌های اروپایی این شرکت عرضه خواهد شد که شامل موتور شش سیلندر B58 جدید با ۳۲۶ اسب بخار در مدل 740i (همان موتور فیس‌لیفت 740i)، موتور V8 دو توربو با ۴۵۰ اسب بخار در مدل 750i xDrive و موتور شش سیلندر دیزلی جدید B57 با ۲۶۵ اسب بخار در 730d، شش سیلندر تویین توربو دیزل 320 اسبی برای 740  و یک موتور توربو هیبریدی 326 اسبی (با تکنولوژی موتور i3 و i8 ) می‌شود.

ب ام و سری 7 جدید

ب ام و سری 7 جدید

اطلاعات منتشر شده نشان می‌دهد که رنگ‌های متنوعی برای ب ام و سری ۷ جدید در دسترس خواهد بود و مشتریان همچنین می‌توانند این سدان لوکس را با رینگ‌های آلیاژ ۱۷، ۱۸، ۱۹ و یا ۲۰ اینچی سفارش دهند.

ب ام و سری 7 جدید

ب ام و سری 7 جدید

برخی از امکانات اضافی اختیاری و ابزارهای داخلی شامل کیت M اسپورت، چراغ‌های جلو تطبیقی تمام LED، فرمان چندمنظوره و سرعت‌سنج دیجیتالی هم جز گزینه‌های روی میز خریداران است. شروع قیمت در اتریش از ۱۰۰٫۴۴۵ یورو (حدود ۱۱۲٫۱۲۲ دلار) برای 730d و ۱۰۷٬۶۹۰ یورو (۱۲۰٬۲۱۰ دلار) برای 740i خواهد بود.ب ام و سری 7 جدید

ب ام و سری 7 جدید

ب ام و سری 7 جدید

بروز رسانی: ب ام و سری 7 به صورت رسمی معرفی شد (همراه با مشخصات و عکس)

دیدگاه خود را بنویسید

نظرات کاربران

کیوسک مطبوعاتی