استقبال گسترده خریداران از جشنواره فجر گروه سایپا

مدیر بازاریابی و فروش گروه سایپا از استقبال چشمگیر هموطنان در طرح جشنواره فجر گروه سایپا خبر داد.

به گزارش سایپا نیوز، رضا تقوی گفت: با توجه به نتایج نظرسنجی از مشتریان محترم و تحلیل های صورت گرفته و همچنین رصد نیازهای بازار، گروه خودرو سازی سایپا اقدام به برقراری شرایط ویژه دهه مبارک فجر کرد که در همان ساعت اولیه از شرایط فروش جشنواره فجر گروه سایپا مخصوصاً شرایط فروش فوری محصولات به دلیل مزایای مناسب این طرح و هدایای ویژه (تحویل فوری، بیمه بدنه رایگان، مدل 96 ) با استقبال استثنایی مشتریان روبرو شد.

وی افزود: در طرح جشنواره فجر گروه سایپا تمامی محصولات شرکت سایپا با شرایط فروش متنوع اعم از فروش فوری و پیش فروش اعتباری با زمان تحویل مناسب، سود مشارکت بالا، تسهیلات بدون بهره و بازپرداخت بلند مدت در اختیار مشتریان گرامی قرار گرفته است .

تقوی اظهار داشت: در این طرح خودروهایی نظیر انواع پراید، تیبا، تیبا2، ساینا، سراتو و چانگان CS35 به مشتریان محترم ارائه می شود.

مدیر بازاریابی و فروش گروه خودروسازی سایپا با بیان این مطلب که شرایط فوق الذکر هم اکنون تا تکمیل ظرفیت هر روش و یا هر خودرو جاری می‌باشد افزود: هموطنان گرامی می‌توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر ضمن مراجعه به سایت شرکت سایپا  و نمایندگی های گروه خودروسازی سایپا در سراسر کشور اقدام به ثبت نام نمایند.

تقابل چینی‌های ارزان قیمت-مقایسه ام وی ام ۳۱۵ و برلیانس H220

تنظیم موتور رایگان تاکسی های تهران توسط سایپا

جشنواره فجر سایپا از فردا به مدت محدود آغاز می شود (بهمن 95)

آغاز به کار نمایشگاه بین‌المللی صنعت خودرو اصفهان از 5 بهمن ماه

 

لاماری ایلیا ایساکو تعمیرگاه تخصصی بهنام کرمان موتور آمیکو مدیران خودرو

نظر شما !!