پایگاه خبری رسمی خودرو و صنایع وابسته
شماره مجوز ۸۲۱۸۶ از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی

تاکسی

در تهران افزایش کرایه تاکسی نخواهیم داشت.

در یکصد و شصتمین جلسه شورای شهر تهران مجددا بحث افزایش و یا عدم افزایش کرایه تاکسی مطرح شد که در این خصوص اعضا نظرات مختلفی را مطرح کردند. در جلسه شورای شهر تهران، بررسی لایحه «دستورالعمل ساماندهی تاکسی‌های گردشی در شهر تهران»، در دستور کار اعضای شورای شهر تهران قرار گرفت. عباس جدیدی عضو […]

سهیل زنگنه
سه شنبه - ۱۹ خرداد ۱۳۹۴

در یکصد و شصتمین جلسه شورای شهر تهران مجددا بحث افزایش و یا عدم افزایش کرایه تاکسی مطرح شد که در این خصوص اعضا نظرات مختلفی را مطرح کردند.

در جلسه شورای شهر تهران، بررسی لایحه «دستورالعمل ساماندهی تاکسی‌های گردشی در شهر تهران»، در دستور کار اعضای شورای شهر تهران قرار گرفت.

عباس جدیدی عضو شورای اسلامی شهر تهران با اشاره به این لایحه، اظهار داشت: مشکل تاکسی‌های گردشگری تهران بحث مهمی و باید مورد توجه قرار گیرد و این در حالی است که در سایر کشورها از تاکسی به عنوان وسیله دربستی استفاده می‌کنند.

محسن سرخو یکی دیگر از اعضای شورای گفت: اصلا از اینگونه موضوعات باید پرهیز کرد چرا که ما یک سال و در ابتدای سال افزایش کرایه‌ها را اجرا کردیم و هم‌اینکه هیچ برنامه‌ای جهت افزایش نرخ کرایه‌ها در کمیسیون عمران و حمل و نقل شورای شهر نیست.

وی ادامه داد: چنانچه شهرداری تهران پیشنهادی در خصوص افزایش نرخ کرایه‌ها دارد می‌تواند آن را پیشنهاد داده و ما آن را بررسی خواهیم کرد.

پس از اظهارات سایر اعضای شورای شهر تهران در نهایت لایحه دستورالعمل ساماندهی تاکسی‌های گردشی در شهر تهران رد و این لایحه به شهرداری بازگشت داده شد.

برچسب‌ها : تاکسیکرایه

دیدگاه خود را بنویسید

کیوسک مطبوعاتی