آغاز طرح بازدید رایگان قبل از سفر ایساکو

شرکت خدمات پس از فروش ایران‌ خودرو ( ایساکو ) با هدف افزایش رضایت و تامین آسایش و آرامش مشتریان، همچون سال‌های گذشته طرح بازدید رایگان قبل از سفر را به عنوان مقدمه‌ای بر سفرهای نوروزی هموطنان تدارک دیده است.

شرکت خدمات پس از فروش ایران‌ خودرو با هدف افزایش رضایت و تامین آسایش و آرامش مشتریان، همچون سال‌های گذشته طرح بازدید رایگان قبل از سفر را به عنوان مقدمه‌ای بر سفرهای نوروزی هموطنان تدارک دیده است.به گزارش روابط عمومی شرکت خدمات پس از فروش ایران خودرو (ایساکو)، دارندگان محصولات سواری ایران‌ خودرو،  که مدل خودروی آن‌ها از ابتدای سال ۹۰  به بعد باشد، می‌توانند تا ۱۸ اسفند ماه سال جاری به نمایندگی‌های منتخب طرح مراجعه کنند.

در این طرح بیش از ۲۰ مورد از قسمت‌های اصلی خودرو از جمله، چرخ‌ها، چراغ‌ها، باطری، رادیاتور، بخاری و کولر، روغن موتور و فیلترها، فرمان، کلاچ و ترمز مورد بازدید قرار خواهد گرفت.

گفتنی است، بازدید موارد ذکر شده کاملا طرح رایگان بوده و در صورت تعویض روغن، فیلتر روغن، فیلتر هوا و تسمه‌تایم نیز ۳۰ درصد تخفیف در اجرت شامل استفاده‌کنندگان از طرح خواهد شد.

لیست نمایندگی‌های منتخب این طرح که بازدید رایگان ارائه خواهند کرد در آدرس سایت ایساکو  و کانال رسمی تلگرام این شرکت به آدرس  t.me/farhangekhedmat      قرار گرفته است.

روابط عمومی ایساکو ضمن اعلام این طرح، از آمادگی این شرکت برای اجرای جشنواره خدمات نوروزی ایران‌ خودرو از اواخر اسفند ماه سال جاری خبر داد.

آغاز ارزیابی ISQI از شرکت ایساکو

ایساکو در بالاترین جایگاه حمایت از حقوق مصرف کنندگان

خدمتی به نام کارت طلایی از سوی ایران خودرو

افزایش رضایت مشتریان از خدمات پس از فروش ایران‌خودرو ( ایساکو )

خدمات نوین ایساکو برای مشتریان اجرایی شد

لاماری ایساکو تعمیرگاه تخصصی بهنام کرمان موتور آمیکو مدیران خودرو

نظر شما !!