وضعیت ناوگان خودرویی پلیس راهور

رئیس پلیس راهور نیروی انتظامی با تأکید بر اینکه بنزهای پلیس هنوز فرسوده نشده‌اند از اضافه‌شدن خودروهای جدید شاسی‌بلند به ناوگان پلیس راه در صورت اخذ مجوزهای لازم خبر داد.

به نقل از تسنیم ، سردار تقی مهری با اشاره به استفاده آزمایشی از خودروی سراتو در شهر تهران برای پلیس ترافیک شهری کشور اظهار داشت: در حال حاضر تعدادی خودروی سراتو به‌صورت آزمایشی در اختیار پلیس راهور تهران بزرگ قرار گرفته است که در صورت رضایت‌بخش بودن تطابق این خودروها با مأموریت‌های پلیس ترافیک شهری، از این خودرو برای سایر پلیس‌های راهور شهرها نیز استفاده خواهیم کرد.

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی نیروی انتظامی در پاسخ به این سؤال که خودروهای بنز پلیس راه تا چه‌زمانی در اختیار پلیس راه خواهند بود، افزود: با توجه به عمر این خودروها، خودروهای بنز پلیس راه هنوز به مرحله فرسودگی‌ نرسیده‌اند ولی ما به‌دنبال آن هستیم خودروهای جدیدی را با اخذ مجوزهای لازم به ناوگان پلیس راه اضافه کنیم.

وی ادامه داد: با توجه به مأموریت پلیس راه، ما بیش از خودروهای سواری، نیازمند خودروهای کمک‌دار و شاسی‌بلند هستیم که سال قبل تعدادی خودروی «سوزوکی» به این ناوگان اضافه شد و در نظر داریم با توجه به اولویت‌دار بودن تولیدات ملی، خودروهای داخلی را جایگزین خودروهای قدیمی کنیم.

مهری در پایان خاطرنشان کرد: ما در نظر داریم تا با اخذ مجوزهای قانونی، در صورت نیاز از خودروهای کمک‌دار خارجی نیز برای انجام هرچه بهتر مأموریت‌های خود استفاده کنیم.

محدودیت‌های ترافیکی نوروز ۹۶

محدودیت های ترافیکی جاده ها+پیام های آموزشی و توصیه های ایمنی

پلیس راه و رصد تخلفات جاده‌ای با هزار دوربین جدید

آغاز طرح نوروزی پلیس راهور از ۲۵ اسفند

ایساکو تعمیرگاه تخصصی بهنام کرمان موتور آمیکو مدیران خودرو

نظر شما !!