کاهش میانگین زمان تعمیرات امدادی ایران خودرو

مدیرعامل شرکت خدمات پس از فروش ایران خودرو ، ایساکو گفت: در نوروز ۹۵ میانگین زمان تعمیرات امدادی در شبکه خدمات پس از فروش ۱.۹روز بود اما در طرح خدمات نوروزی سال ۹۶ با اقدامات صورت گرفته از جمله الزام به حضور پست های کلیدی نمایندگی ها و تامین قطعات کامل، این مدت زمان با کاهش ۲۶درصدی به ۱.۴روز کاهش یافت.

به نقل از ایکوپرس، سیدرضا حسینی در دوازدهمین روز از اجرای طرح خدمات نوروزی ایران خودرو و همزمان با آغاز موج دوم سفرهای نوروزی به ارائه گزارشی از اقدامات صورت گرفته در حوزه خدمات پس از فروش پرداخت و گفت: طراحی و برنامه ریزی برای طرح خدمات نوروزی امسال از اواسط پائیز آغاز شد و در طی چهارماه، اقداماتی را برای افزایش سطح این خدمات در نظر گرفتیم.

حسینی ادامه داد: تعداد نمایندگی های دو شیفت ایساکو در ایام نوروز را 10درصد افزایش دادیم تا در اجرای این طرح در ساعات عصر و شب نیز امکان پذیرش خودرو ایجاد شود.

وی گفت: در نوروز 96 برای نخستین بار 4پایگاه امدادی به صورت ثابت در مسیرهای پرتردد ایجاد شد و همچنین در 411 نمایندگی فعال در طرح خدمات نوروزی حضور افراد کلیدی را الزامی کردیم که نتیجه خوبی در برداشت و علاوه بر افزایش کیفیت خدمات ارائه شده، به کاهش زمان انجام تعمیرات نیز منجر شد.

مدیرعامل ایساکو به افزایش اقدامات لازم جهت ارزیابی نحوه اجرای طرح نیز اشاره کرد و افزود: برای اطمینان از اجرای مطلوب طرح، اکیپ های بازرسی را افزایش دادیم و در چهار لایه به صورت محسوس و نامحسوس بازدیدهای مختلفی از اکیپ ها و ناوگان امدادی انجام داده و بر حسن اجرای کار نظارت می کنند.

حسینی گفت: به واسطه پروژه های بهبود کیفیت روی محصولات ایران خودرو که در سال 95 صورت گرفته و همچنین طرح بازدید سفر ایساکو قبل از نوروز، نیاز به مراجعه به تعمیرگاه ها در نوروز96 کاهش یافته و به همین دلیل پذیرش نمایندگی ها در طرح نوروزی امسال 38درصد کاهش پیدا کرده است.

وی تعداد پذیرش های صورت گرفته در این طرح را تا پایان روز ششم فروردین 36هزار مورد اعلام کرد و گفت: در این تعداد پذیرش 139مورد شکایت داشتیم که به همه آنها رسیدگی و منجر به خروج یک نمایندگی از اجرای طرح، 8مورد جریمه نقدی و 17 اخطار به نمایندگی ها شد.

مدیرعامل شرکت امداد خودرو ایران نیز در این نشست گفت: پس از چهارماه برنامه ریزی برای نوروز96 اجرای طرح را تمام توان آغاز کرده ایم و تا نیمه اجرای آن، تمامی اهداف محقق شده و تا پایان روز 15فروردین ماه ادامه خواهد داشت.

شهرام صالحی گفت: مدت زمان انتظار خدمات امدادی که از شاخص های مهم در ارائه این خدمات به شمار می رود در نوروز 95 به 24دقیقه و 59ثانیه رسید که عدد قابل قبولی در مقایسه با شاخص های جهانی است. در نوروز96 برای تثبیت این زمان تلاش کردیم و موفق شدیم میانگین زمان را به 24دقیقه و 57ثانیه برسانیم.

گفتنی است طرح خدمات نوروزی سال 96 ایران خودرو از 25اسفند 95 آغاز شده و تا 15فروردین ماه ادامه خواهد داشت.

در این طرح 411 نمایندگی فعال ایساکو مشارکت دارند که این تعداد نسبت به سال گذشته 20 درصد رشد داشته است. افزون بر این 233 فروشگاه مجاز و 2080 اکیپ امدادرسانی در سراسر کشور آماده ارائه خدمات مطلوب به مشتریان محصولات ایران خودرو خواهند بود.

خدمات رسانی نوروزی ایران خودرو ادامه دارد.

جشنواره خدمات نوروزي ايران خودرو آغاز شد

پوشش غرب تهران توسط اتوکلیک ایساکو

افتتاح اولین پایگاه امدادی ایران خودرو

ایساکو در بالاترین جایگاه حمایت از حقوق مصرف کنندگان

خدمتی به نام کارت طلایی از سوی ایران خودرو

ایساکو تعمیرگاه تخصصی بهنام کرمان موتور آمیکو مدیران خودرو

نظر شما !!