عدم نیاز اخذ گواهینامه رانندگی به کارت پایان خدمت

نماینده مردم شاهین شهر در مجلس شورای اسلامی گفت: براساس قانون برای اخذ گواهینامه رانندگی نیازی به کارت پایان خدمت نیست اما این قانون تا کنون اجرایی نشده است.

حسینعلی حاجی دلیگانی در نشست علنی امروز مجلس شورای اسلامی در تذکر شفاهی خود گفت: براساس بند ۱۱ ماده ۲۴ آیین‌نامه داخلی مجلس شأن مجلس باید حفظ شود، براساس قانونگذاری صورت گرفته در زمینه اخذ گواهینامه، نیازی به کارت پایان خدمت سربازی نیست اما قانون مذکور اجرایی نشده است.

نماینده مردم شاهین شهر و میمه در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: نیروی انتظامی و راهنمایی و رانندگی باید سریعتر به موضوع مذکور رسیدگی کنند؛چون سرنوشت بخش قابل توجهی از جوانان که قصد رانندگی دارند مشخص نیست.

حاجی دلیگانی گفت: وزارت نفت طرحی به نام برندینگ را انجام داده که متاسفانه بخش توزیع بنزین را در کشور مختل می کند و شرکت های واسطه ای توسط برخی از بازنشستگان وزارت نفت، برخلاف قانون در این رابطه تشکیل می شود و وزیر چنین اختیاری را ندارد.

او ادامه داد: رانندگان در خصوص موضوع مذکور اعتراضاتی داشته‌اند بنابراین خواهش می‌کنم موارد مذکور با تذکر شما رعایت شود.

مطهری در پاسخ به این تذکر گفت: وزارت کشور در خصوص موضوع گواهینامه ها که در رابطه با آن تذکر داده شد اقدام کند و کمیسیون انرژی در خصوص طرح برندینگ موضوع مذکور را پیگیری کند و وزیر نفت نیز به این بحث توجه کند.

آیا تمایل به اهداء عضو روی گواهینامه رانندگی درج می‌شود؟

شرایط پرداخت خسارت بدون کروکی

محدودیت های جدید پس از اخذ گواهینامه رانندگی

لیست مراکز تعویض پلاک و شماره گذاری+آدرس و شماره تلفن

جریمه و توقیف موتورسیکلت هایی که در پیاده روها تردد می کنند

مراحل و مدارک مورد نیاز برای نقل و انتقال سند خودرو

 

ایساکو تعمیرگاه تخصصی بهنام کرمان موتور آمیکو مدیران خودرو

نظر شما !!