پایگاه خبری رسمی خودرو و صنایع وابسته
شماره مجوز ۸۲۱۸۶ از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی

رنو تلیسمان-رنو کولئوس (نگین خودرو)

شرایط فروش رنوهای نگین خودرو با قیمت سال ۹۵

شرکت نگین خودرو به عنوان نماینده رسمی رنو فرانسه در ایران، به تازگی شرایط فروش جدید خود را اعلام کرده است. این شرایط فروش همچنان با «عدم افزایش قیمت» همراه است و خودروهای رنو با قیمت سال ۹۵ به دست مشتریان می رسد. رنو سیمبل، داستر، تلیسمان و کولئوس به عنوان چهار خودرو حاضر در […]

میلاد میرعابدینی
سه شنبه - ۲۹ فروردین ۱۳۹۶

شرکت نگین خودرو به عنوان نماینده رسمی رنو فرانسه در ایران، به تازگی شرایط فروش جدید خود را اعلام کرده است. این شرایط فروش همچنان با «عدم افزایش قیمت» همراه است و خودروهای رنو با قیمت سال ۹۵ به دست مشتریان می رسد.

رنو سیمبل، داستر، تلیسمان و کولئوس به عنوان چهار خودرو حاضر در این بخشنامه شناخته می شوند که با شرایط مختلف در اختیار مشتریان قرار می گیرند. رنو سمیبل 2016 در نسخه PE قیمت 74 میلیون و 900 هزار تومانی را به خود اختصاص داده است که در صورت خرید نقدی، چهار میلیون تومان تخفیف برای خریداران در نظر گرفته شده است. همچنین امکان خرید این خودرو را با پیش پرداخت 27 میلیون و 300 هزار تومانی نیز وجود دارد و الباقی بهای این خودرو به صورت اقساطی به شرکت پرداخت می شود. بازپرداخت یکساله معاف از کامزد بوده و در بازپرداخت 24 ماهه، 14% کارمزد وجود دارد.

داستر تک دیفرانسیل و دو دیفرانسیل مدل 2017 نیز با شرایط اقساطی بدون بهره به فروش می رسد که به ترتیب بازپرداخت آن ها 12 و 10 ماهه اعلام می شود. همچنین نسخه PE مدل 2016 داستر نیز با قیمت 99 میلیون و 900 هزار تومان به فروش می رسد که در حالت پرداخت نقدی، چهار میلیون تومان تخفیف برای خریداران در نظر گرفته شده است. فروش اقساطی بدون بهره 12 ماهه با وام 55 میلیون تومانی برای خودرو امکان پذیر است.

داستر 2017 تک دیفرانسیل هم با قیمت 111 میلیون تومان به صورت نقدی به فروش می رسد که خریداران آن از پنج میلیون تومان تخفیف نقدی استفاده می کنند. خریداران داستر دو دیفرانسیل 119 میلیون تومانی هم شامل تخفیف سه میلیون تومان شرکت نگین خودرو می شوند. تحویل خودروهای ذکر شده به صورت فوری، 30 روزه و 60 روزه اعلام می شود.

رنو تلیسمان E3 مدل 2017 هم قیمت 189 میلیون و 500 هزار تومان را همچنان برای خود انتخاب کرده است. برای خرید این خودرو 90 میلیون تومان پیش پرداخت لازم است و سود مشارکت 16%  و سود انصراف 14% در نظر گرفته شده است. تحویل این سدان لوکس طی 60 روز برای مشتریان انجام می شود.

آغاز فروش محصولات جدید نگین خودرو (فروردین 96)

تولید رنو سیمبل و رنو داستر در ایران

تست فنی جامع رنو کولئوس جدید در کویر و کوهستان (گزارش)

آغاز فروش رنو تلیسمان با قیمت قطعی + بررسی اجمالی تلیسمان

هاکی روی برف با رنو کولئوس جدید (2017)

آغاز پیش فروش کیا اسپورتیج 2017

فروش هیوندای سوناتا LF با اقساط ۳۶ ماهه

خرید رنو ساندرو منوآل با پیش پرداخت 17 میلیونی (فروردین 96)

فروش سوزوكي گرندويتارا اتوماتيك با دو طرح ويژه (فروردین 96)

آغاز شرایط فروش اقساطی محصولات ایران خودرو

دیدگاه خود را بنویسید

کیوسک مطبوعاتی