خدمات ویژه مترو به بازدیدکنندگان نمایشگاه کتاب

مدیرعامل شرکت بهره برداری مترو تهران از ارایه خدمات به بازدید کنندگان سی امین نمایشگاه بین‌المللی کتاب در شهر آفتاب خبر داد.

به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان؛ محمد احمدی بافنده مدیرعامل شرکت بهره برداری متروی تهران با بیان اینکه صبح روز 13 اردیبهشت، مسافرگیری مترو تهران به سمت شهر آفتاب آغاز می‌شود، اظهار داشت: مسافران می‌توانند از ساعت 08:30 صبح تا ساعت 08:30 شب از خدمات این ایستگاه استفاده کنند.

وی در ادامه به فاصله گذر قطارهای مترو در ایستگاه شهر آفتاب اشاره کرد و گفت: فاصله گذر حرکت قطارها در ایستگاه شهر آفتاب هر 15 دقیقه پیش بینی شده و برنامه حرکت قطارها در خط یک به روال سابق است.

مدیرعامل شرکت بهره برداری متروی تهران با تاکید بر اینکه برای زمان‌های پرتردد در امتداد خط 1 و ایستگاه شهر آفتاب حرکت‌های فوق العاده در نظر گرفته شده است، افزود: بازدید کنندگان به هیچ عنوان دغدغه‌ای برای رفت و آمد به نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران نخواهند داشت.

احمدی بافنده تصریح کرد: انشعاب خط یک مترو تهران به سمت نمایشگاه بین المللی شهر آفتاب از ایستگاه شاهد آغاز می‌شود و بازدید کنندگان نمایشگاه کتاب تهران می‌توانند از تمام ایستگاه‌های خط یک برای رسیدن به ایستگاه شهر آفتاب بر اساس اعلام صورت گرفته در هر قطار استفاده کنند و یا اینکه در ایستگاه شاهد سوار قطارهای اعزامی به سمت نمایشگاه شوند.

به گفته مدیرعامل شرکت بهره برداری مترو تهران بازدید کنندگان می‌توانند از خط 3 مترو تهران هم برای رسیدن به نمایشگاه کتاب استفاده کنند.

وی در این خصوص گفت: مسافران مترو در خط 3 که قصد عزیمت به شهر آفتاب را دارند نیاز به تعویض خط ندارند؛ این مسافران می‌توانند در ایستگاه آزادگان از مترو پیاده شوند و از اتوبوس‌های مستقر شده در مجاورت این ایستگاه برای رسیدن به نمایشگاه کتاب استفاده کنند.

گفتنی است، سی‌اُمین نمایشگاه کتاب تهران با شعار «یک کتاب بیشتر بخوانیم» از تاریخ 13 تا 23 اردیبهشت ماه در مجموعه نمایشگاهی شهر آفتاب برگزار خواهد شد.

تمام ایستگاه های مترو به آسانسور مجهز می شوند

تکمیل ایستگاه مترو فرودگاه امام خمینی تا پایان سال

افزایش کرایه تاکسی ،مترو و اتوبوس در انتظار تایید فرمانداری

جزییات نرخ بلیت مترو در سال ۹۶

تمهیدات اتوبوسرانی برای نمایشگاه کتاب

تجهیز تاکسی ها به دستگاه کارتخوان در سال 96

ایساکو تعمیرگاه تخصصی بهنام کرمان موتور آمیکو مدیران خودرو

نظر شما !!