پایگاه خبری رسمی خودرو و صنایع وابسته
شماره مجوز ۸۲۱۸۶ از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی

رنو ساندرو

پارس خودرو مجددا ارزش یاب رنو در ایران شد

با مجوز شرکت رنو، پارس خودرو مجددا ارزش یاب محصولات رنو در ایران شد. معاون کیفیت پارس خودرو گفت: رنو برای دومین سال متوالی مجوز ارزشیابی محصول نهایی را به پارس خودرو اعطا کرده و محصولات این شرکت برای دو دوره متوالی در محدوده سبز رنو قرار گرفته است. به گزارش سایپا نیوز، بهنام خلج […]

میلاد میرعابدینی
شنبه - ۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۶

با مجوز شرکت رنو، پارس خودرو مجددا ارزش یاب محصولات رنو در ایران شد.

معاون کیفیت پارس خودرو گفت: رنو برای دومین سال متوالی مجوز ارزشیابی محصول نهایی را به پارس خودرو اعطا کرده و محصولات این شرکت برای دو دوره متوالی در محدوده سبز رنو قرار گرفته است.

به گزارش سایپا نیوز، بهنام خلج با اعلام این خبر گفت: در نهمین ممیزی شرکت رنو{Mass Production Audit} موسوم به آدیت تولید انبوه که در سه ماهه دوم سال 2017 توسط تیم ممیزی رنو انجام شد، شرکت پارس خودرو از گروه خودروسازی سایپا توانست برای دومین سال پیاپی این مجوز را از رنو دریافت کند.

وی با بیان این مطلب که نتایج تیم ممیزی نشان دهنده این مطلب است که نتایج کیفی در پارس خودرو کاملا شفاف و واقعی است افزود: در این شرکت تمام شاخص های کیفی رنو به صورت کامل رعایت می شود و نتایج بازرسی های کیفی شرکت رنو با اعطا مجوز ارزشیابی این مهم را اثبات می کند.

خلج خاطر نشان کرد: نتایجی که ما در حوزه کیفیت بدست آورده ایم توسط تیم ممیزی رنو هم تایید شده و در بهترین معیار این شرکت، یعنی شاخص سبز قرار گرفت که نشان از انطباق و همپوشانی نتایج کیفی پارس خودرو با نتایج رنو دارد.

گفتنی است پیش از این شرکت پارس خودرو موفق به کسب نشان سبز به جهت تولید دو محصول تندر90 و ساندرو از شرکت رنو شده است.

ایران ششمین بازار بزرگ رنو فرانسه

عنوان برترین گروه ایمنی استان تهران به پارس خودرو رسید

جزییات فروش اعتباری برلیانس H330

پیش فروش پارس تندر با پیش پرداخت 17 میلیونی

کیا سراتو سایپا به جمع 4 ستاره ها آمد

قرارداد با رنو نهایی شد/قرارداد سایپا و سیتروئن در مرحله اجرایی

شریک خارجی پارس خودرو چه برندی خواهد بود ؟

دعوت از 50 قطعه ساز برتر ایرانی برای حضور در همایش رنو-نیسان

 

 

دیدگاه خود را بنویسید

کیوسک مطبوعاتی