پایگاه خبری رسمی خودرو و صنایع وابسته
شماره مجوز ۸۲۱۸۶ از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی

کیا_سراتو

فروش ویژه سراتو

به مناسبت عید سعید فطر بسیاری از خودرسازان فروش ویژه با شرایط ویژه ای را آغاز کرده اند سایپا نیز فروش محصولات خود را آغاز کرده است و حالا خبر فروش ویژه کیا سراتو با کارت طلایی را اعلام شده است. به مناسب فرا رسیدن عید سعید فطر طرح فروش ویژه خودرو سراتو با تسهیلات […]

سهیل زنگنه
دوشنبه - ۲۲ تیر ۱۳۹۴

به مناسبت عید سعید فطر بسیاری از خودرسازان فروش ویژه با شرایط ویژه ای را آغاز کرده اند سایپا نیز فروش محصولات خود را آغاز کرده است و حالا خبر فروش ویژه کیا سراتو با کارت طلایی را اعلام شده است.

به مناسب فرا رسیدن عید سعید فطر طرح فروش ویژه خودرو سراتو با تسهیلات ویژه بدون ضامن و به همراه کارت طلایی از یکشنبه 21 تیر ماه در نمایندگی های گروه خودروسازی سایپا آغاز خواهد شد.

در طرح ویژه فروش خودروی سراتو، برای اولین بار شرایط ویژه ای همچون کارت طلایی و گارانتی 5 سال یا 100 هزار کیلومتر با سرویس ادواری و  بیمه کامل تصادف و سرقت کلی و جزئی بدون فرانشیز به متقاضیان عرضه خواهد گردید.

از نکات قابل توجه در کارت طلایی می توان به پوشش بیمه کامل شامل سرقت کلی و جرئی، تصادفات کلی و جزئی بدون دریافت وجه(فرانشیز) از مشتری، تعویض دو حلقه لاستیک، تعویض لنتهای عقب و جلو و تیغه برف پاکن و همچنین باطری در طول دوره به همراه پوشش هزینه سرویس کامل ( تعویض روغن، فیلتر روغن، فیلتر هوا) چهار بار در طول اشتراک و سرویس ادواری رایگان 15 هزار و 30 هزار کیلومتر اشاره نمود.

از جمله شرایط دیگر این طرح تحویل فوری با بیمه بدنه و همچنین امداد و پشتیبانی کامل 24 ساعته به صورت رایگان خواهد بود که در اختیار تمامی ثبت نام کنندگان محصولات گروه خودروسازی سایپا قرار خواهد گرفت.

متقاضیان می توانند جهت ثبت نام و کسب اطلاعات بیشتر به سایت اینترنتی www.saipagroup.ir  و یا نمایندگی های مجاز گروه خودروسازی سایپا در سراسر کشور مراجعه کنند.

دیدگاه خود را بنویسید

کیوسک مطبوعاتی