پایگاه خبری رسمی خودرو و صنایع وابسته
شماره مجوز ۸۲۱۸۶ از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی

شرایط فروش محصولات سایپا

شرایط فروش محصولات سایپا ویژه هموطنان خوزستانی

همزمان با سوم خرداد و سالروز آزادسازی خرمشهر به مناسبت پاسداشت دلاوری هموطنان گرامی و تقدیر از رزمندگان دفاع مقدس شرایط فروش ویژه محصولات گروه خودروسازی سایپا در استان خوزستان آغاز شد. رضا تقوی مدیر بازاریابی و فروش گروه خودروسازی سایپا ضمن اشاره به شرایط فروش محصولات در سالروز آزادسازی خرمشهر که هر ساله توسط گروه […]

میلاد میرعابدینی
شنبه - ۶ خرداد ۱۳۹۶

همزمان با سوم خرداد و سالروز آزادسازی خرمشهر به مناسبت پاسداشت دلاوری هموطنان گرامی و تقدیر از رزمندگان دفاع مقدس شرایط فروش ویژه محصولات گروه خودروسازی سایپا در استان خوزستان آغاز شد.

رضا تقوی مدیر بازاریابی و فروش گروه خودروسازی سایپا ضمن اشاره به شرایط فروش محصولات در سالروز آزادسازی خرمشهر که هر ساله توسط گروه خودروسازی سایپا در این روز جاری می گردد گفت؛ نظر به استقبال بی نظیر مشتریان محترم از این طرح، شرایط فروش ویژه دیگری نیز به مناسبت این حماسه بزرگ در استان خوزستان آغاز گردیده که می توان به سبدی از انواع خودروها با متنوع ترین روشهای فروش ، تحویل فوری اعتباری ، کارت ۵ ستاره رایگان ،سود مشارکت بالا و تسهیلات قرض الحسنه و استثنایی اشاره کرد.

مدیر بازاریابی و فروش گروه خودروسازی سایپا در تشریح این شرایط افزود: خودروهای سراتو آپشنال، cs35، ساینا ، تیبا و چند محصول دیگر با شرایط تحویل فوری (نقدی و اعتباری) در این سبد فروش گنجانده شده است . از دیگر مزایای این طرح می توان به بازپرداخت مناسب و تسهیلات قرض الحسنه اشاره نمود.

وی ضمن ارج نهادن سوم خرداد و سالروز آزادسازی خرمشهر و با اشاره به نقطه عطف بودن این حماسه در ۸ سال دفاع مقدس گفت: گروه خودروسازی سایپا بزودی شرایط ویژه و منحصر به فردی را به پاس قدردانی از خانواده های عزیز شهدا و جانبازان در کشور اعلام خواهد نمود.

سیتروئن C4 تابستان به بازار می‌آید

امتداد صادرات سایپا ، این بار به گینه

شرایط فروش نقد، اقساط و لیزینگ محصولات سایپا اعلام شد

شرایط فروش ویژه محصولات پارس خودرو (به مناسبت آزادسازی خرمشهر)

مصاحبه اختصاصی جوان خودرو با مدیر پروژه کیا سراتو آپشنال سایپا

سیتروئن پس از 39 سال با سایپا برگشت

 

دیدگاه خود را بنویسید

کیوسک مطبوعاتی